FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Gjykoni Nje Prostitute!

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:04

  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by piccola_stella on 24.05.08 16:25

  po ...e gjykoj...se po pate vullnet per pune ...dicka te ndershme e gjen ..edhe sikur te pastrosh banjot...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by AI_CUNI_ATJE on 24.05.08 23:07

  eshte e mire per te shfryre dufet mashkullore... mmmmmmm
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by fefe_metallica on 25.05.08 0:02

  mos ngaterroni prostituten me k**ven !
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Elboy814 on 25.05.08 0:08

  profesioni me ivjeter ne bote...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:50

  se duroj dot si femer, me acaron nervat keq fare, boo dalin atyre vetem per... Mad

  Adri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : EL
  Job/hobbies : Basket...
  Humor : ------
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Adri on 16.06.08 0:26

  mos harro qe jo te gjitha e bejn per vete ..detyrohen... edhe atje dalin per te qen gjall se ndryshe...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:13

  fefe_metallica wrote:mos ngaterroni prostituten me k**ven !

  postimi me i arsyeshem, prostituta ndyshon shum nga k**va
  ne bote ka me miliona femra qe shnderrohen ne prostituta vetem nga halli...jo nga qefi njerez kuptojeni kte
  kshuqe nuk i paragjykoj dhe as qeme interesojn, thjesht ndjej keqardhje per to
  pastaj k**vat jan qeveri me vete, ti vrasesh pa medyshje, shife nga emri mo K**v pff
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:17

  mos e gjykoni nje kurve.ajo ate jete ka zgjedhur qe ti ndrroj per dite dashnoret.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by angel on 18.06.08 1:18

  Ky lart sgjykoka asnjeren dmth, ca shpirti qe paska lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:23

  un gjykoj vetem gay dhe lesbiket.i kam vdekje fare.ku ti gjej ti var ke rrapi bezistanit me koke poshte lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by angel on 18.06.08 1:27

  ahahah edhe kete se kisha degju ndonjehere.Une per vete ata si gjykoj fare se te qenurit ashtu nuk varet shume nga zgjedhja e tyre,po disa hormone dhe gabime gjenetike qe edhe padashur e shtyjne drejt asaj rruge!!Ti thuj shyqyr qe sje njeri prej tyre!! lol!
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Gjak_Verdheblu on 18.06.08 1:30

  jo shyqyr zotit nuk jam njeri prej tyre.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by angel on 18.06.08 1:30

  E dija kete prandaj po te thoja

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by kitty on 21.06.08 23:17

  nuk jam askush per te gjykuar askend ne kete bote prandaj nuk gjykoj personin por veprimin qe ben!Pra nuk gjykoj prostituten pse ka shkuar ajo deri ne kete pike!Por gjykoj veprimin:seks per para!!Prostitutat nuk kan dinjitet!
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Living_bride on 22.06.08 15:28

  as une nuk i gjykoj fare. madje e di cfare? do pranoja te ulesha ne nje tavoline me nje prostitute. jam kurjoze si esht ne mhb. por si tha dhe kitty nuk jam askush qe ta gjykoj, vetem se....do mendohesha nqs do me ofronte miqesi.....eehh tani kuptohet kjo....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by fefe_metallica on 22.06.08 17:07

  zakonisht ti i ben shok e shoqje te gjith Razz Razz
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Living_bride on 22.06.08 21:32

  fefe_metallica wrote:zakonisht ti i ben shok e shoqje te gjith Razz Razz

  me verte???? ja do jshok ty une. pppff ku te gjeta ty!!!!!???? lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 1:16

  e pra
  ca fati i keq qe te kam njoft lol
  eh ajo shkolla sa gjera te keqija mka sjell ne jet
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Living_bride on 23.06.08 9:38

  shiiif. mbaj mend nje her e nje kohe me erdhi nje sms ku shkruhej--juxhen, jam i lumtur qe gjeta nje shoqe si ty. je shum e mire. tkxh, puc.

  e njeg gje ti kte??? se kam shkrujt une por ai tjetri.
  hhhiiihhiiii hajt rri tani.....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:49

  po ca ti gjykosh asaj re vk e ka gjyku zoti e mendja e vet

  Sponsored content

  Re: Gjykoni Nje Prostitute!

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:48