FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Share
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by alban_kalajsi on 23.04.08 17:03


  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:23

  Shum 10000 % e rendesishme
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:42

  100% me plot goje
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:39

  vertet shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuume e rendsishme
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by Legend_boy on 02.07.08 11:23

  per femrat sidomos............................
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by NoMore on 14.07.08 18:35

  eshte cik e rendesishme po te rralla jan ato femra sot se te gjitha e kane kafshuar mollen
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by piccola_stella on 18.07.08 19:37

  ...un nuk po them sa e rendesishme esht ....dua nje arsye pse esht e rendesishme per femren e per mashkullin jo ....????
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 0:30

  Sepse femra dallohet direkte dhe ka burra qe e kthejne mbrapsht ne shtepi gruan po nuk qe e virgjer,kurse cunin ska kush e dallon.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by piccola_stella on 19.07.08 12:11

  Po perse nje femer duhet te jet e virgjer e nje mashkull jo .....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 13:06

  Po sepse femren e dallon kollaj,kurse mashkullin nuk e dallon dot eshte i virgjer apo jo.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by piccola_stella on 20.07.08 17:02

  Kte pergjigjen ta mora vesh ...femra dallohet mashkulli jo...por nese femra sesht e virgjer sduhet te ket problem ....pasi nje djal duhet ta dashuroj per ate cka esht e jo per ate qe ka ....se dhe ne femrat e dashurojm nje djal edhe nese i ka kap prostitutat me rradh ....

  aLbOy90
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 3
  Age : 28
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : futbolli,lojrat me kompjuter
  Humor : Shiko portokallin per humor
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-07

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by aLbOy90 on 02.10.08 23:49

  varet nga 12 deri 25 cm
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:45

  te vajzat eshtes hum ore po pa ik e kontrollo nje vajz nga 16 e lart e gjen te virgjer gjen karin asnje sggjen ahahahha

  Sponsored content

  Re: Sa E Rendesishme Eshte Virgjeria?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35