FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

October 2018

MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


  njoftime dhe lajmerime

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  njoftime dhe lajmerime

  Post by Elboy814 on 19.03.08 16:57

  te gjitha njoftimet dha lajmerimet nga stafi drejtues.
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Smart_Snake on 21.03.08 21:14

  NJOFTOJME SE SHUME SHPEJT DO TE KETE SURPRIZA TE PAPAME...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by g-unit girl on 21.06.08 5:51

  uaauuu vertet ca surprizash jane kto moo Razz:P aman se mezi po pres Very Happy
  shpresoj te na kenaqni Very Happy ashtu sic keni deri tani Very Happy jeni coool fare Wink
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:58

  e sikur kishit menduar per te lene nje orar qe te beheshin shume veta online....tani jemi 7...car ndodh?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by angel on 26.06.08 0:59

  g-unit girl wrote:uaauuu vertet ca surprizash jane kto moo Razz:P aman se mezi po pres Very Happy
  shpresoj te na kenaqni Very Happy ashtu sic keni deri tani Very Happy jeni coool fare Wink
  E ke pa daten kur eshte shkruajtur kjo replike,po keto te mbajne me shpresa kot mi lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by fefe_metallica on 26.06.08 1:00

  dat 3 korrik whitesnake live ne tirane

  do iki gje njeri???

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 1:02

  DO IKI UNAAAAAA, NJI NGA KTO DOT DO BLE BILETEN Very Happy:D:D:D:D
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Ermagedon on 27.06.08 10:12

  fefe_metallica wrote:dat 3 korrik whitesnake live ne tirane

  do iki gje njeri???

  Do ikim bashke re? Se kam be edhe nje journal entry te hi5 ku kam permen qe du te shkoj atje.

  Lum si etenral light qe do shkoje.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 27.06.08 14:45

  UNE NJOFTOJ TE GJITHE ATO QE JANE NE SHKOLLEN E MESME TE PERGJITHSHME "AHMET DAKLI" SE DEFTESAT DO TE MERREN NE DATE 30.6.2008 NE OREN 10:00
  ME PAS DO TE KETE NJE CEREMONI TE VOGEL...

  FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN....
  NGA MOON_GIRL
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Elboy814 on 27.06.08 14:48

  moon_girl wrote:UNE NJOFTOJ TE GJITHE ATO QE JANE NE SHKOLLEN E MESME TE PERGJITHSHME "AHMET DAKLI" SE DEFTESAT DO TE MERREN NE DATE 30.6.2008 NE OREN 10:00
  ME PAS DO TE KETE NJE CEREMONI TE VOGEL...

  FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN....
  NGA MOON_GIRL
  ok shum thx...se me duhet deftesa kto dit.
  gjynah ato qe sdo marrin deftes...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 27.06.08 14:51

  PSE KUSH THA QE NUK DO MARRIN?
  UNE KAM MARR VESH SE KET VIT DEFTESAT JANE 2000 LEK ATO QE DUAN TE MARRIN?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Elboy814 on 27.06.08 14:53

  hahah e kisha fjalen gjynaf ato qe kan ngel per vjesht dhe sdo marrin deftesa...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 27.06.08 14:56

  AAAA
  PER VJESHT KANE NGELUR SHUME POR PER TE NGEL GJITHE VITIN NUK BESOJ SE DO KET SHUME SE I BIE TE RRIN 2 VJET KOT....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Elboy814 on 27.06.08 16:46

  me ne fund u thy rekordi..hahaha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:47

  Urime forumista e thyet rekordin.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:47

  hahahaha eeeeee shyqyr......
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:47

  urime urime qe dalin nga zemra ime... hahaha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:49

  u futa un vizitor nga internet explor
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:50

  po futem dhe nga real player , ta bejm 13
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:50

  E mendova dhe un nje here te hyja me nick tjeter te thyeja rekordin.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:52

  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:52

  U bane 13 hyra dhe un vizitor.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by g-unit girl on 02.07.08 15:21

  ju njoftoj se jam futur ne hi5 RazzVery Happy
  kush do tme beje friend tme gjej me emrin G-UNIT GIRL Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by moon_girl on 02.07.08 22:19

  car ju ka gjet keshtu re forumista?????asnje ne linje....turpppppppppppp...lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by angel on 03.07.08 0:51

  une dhe greta fitusm te alfa sot te emisioni lencit,po kshu me mik e kemi fitu se barsaleten e cuam gabim ne nje version qe ste bente shume per te qesh geek
  ec me rendesi ka fitorja lol!

  Sponsored content

  Re: njoftime dhe lajmerime

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.10.18 23:13