FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by DarkAngel on 22.04.08 16:43

  Dashi:
  Puthjet e dashit janė tė shpejta, plot kėnaqėsi qė zgjasin pak.
  Demi:
  Puthjet e tua janė tė buta dhe mund tė zgjasin me orė tė tėra.
  Binjakėt:
  Puthjet e binjakėve shpeshherė ndėrpriten me tė qeshura tė papritura dhe me qeshje spontane.
  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė tė buta, tė nxehta dhe nuk pushojnė kurrė.
  Luani:
  Luanėt puthin egėrsisht dhe presin duartrokitje.
  Virgjėresha:
  Puthjet e virgjėreshės janė tė rregullta dhe aq tė buta, sa partneri heton vetėm pas ndėrprerjes.
  Peshorja:
  Jeni aq tė ndrydhur sa vėshtirė tė dhuroni puthje.
  Akrepi:
  I kapėrceni puthjet dhe kaloni nė... ēfarėdo qė ju bie ndėr mend.
  *Shigjetari:
  Puthjet tuaja janė spontane, kėshtu qė atė qė e puthni gjithmonė, kėrkon edhe me....
  Bricjapi:
  Puthjet e tua janė momentet nė tė cilat keni hasur nė lodhjet dhe stresin e ditės.
  Ujori:
  Puthjet tuaja janė tė lėngėta dhe nė tė shumtėn e rasteve dėshironi t'i mbani sytė hapur.
  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixėllojnė, janė romantikė dhe zgjasin shumė....
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by jeta on 05.05.08 23:55

  jam virgjeresha une...Virgjėresha:
  Puthjet e virgjėreshės janė tė rregullta dhe aq tė buta, sa partneri heton vetėm pas ndėrprerjes.
  ka lezet
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:15

  Binjakėt:
  Puthjet e binjakėve shpeshherė ndėrpriten me tė qeshura tė papritura dhe me qeshje spontane.
  se paskemi mendejen te e putura ne binjaket
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by piccola_stella on 27.10.08 21:25

  ...demi....
  Puthjet e tua janė tė buta dhe mund tė zgjasin me orė tė tėra.


  "....seshte e vertet..."
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by egoistja on 27.10.08 21:36

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė tė buta, tė nxehta dhe nuk pushojnė kurrė

  so true!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ajo goca
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 24
  Location : cerrik
  Job/hobbies : eeeeeeeeee
  Humor : eeeeeeeee
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-28

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by ajo goca on 28.10.08 18:48

  Virgjėresha:
  Puthjet e virgjėreshės janė tė rregullta dhe aq tė buta, sa partneri heton vetėm pas ndėrprerjes

  PRETTY_GIRL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 27
  Location : do doja shume ne el....
  Job/hobbies : shume gjera..
  Humor : always happy!!!
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-26

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by PRETTY_GIRL on 30.10.08 14:40

  Peshorja:
  Jeni aq tė ndrydhur sa vėshtirė tė dhuroni puthje.


  NK ESHTE EDHE AQ E VERTETE.....ahahhaha....

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by no_name on 04.11.08 15:20

  po puthjet e dashit si jane?
  hahaaah

  Sponsored content

  Re: Sekretet e Puthjes Ne Horoskop

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:18