FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 21.04.08 19:22

  Implementim - zbatim (besoj nga anglishtja)
  ciao - mirupafshim (kjo me duket nga Afganistani, po s'jam i sigurt Razz)
  ok - ne rregull (anglisht)
  donacione - dhurime (etimologjikisht duhet te jete nga latinishtja [donare - dhuroj] po nuk e di nga e kemi marre borxh ne)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by moon_girl on 22.04.08 15:34

  INVESTIGIM-KERKIM(NGA ANGLISHTJA)
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:13

  EJ O FORUMISTA PO NA THNI NDONJE FJALE KTU SE SDO RRI GJITHNATEN ME GJET FJALE UN ,SE ASHU KAM NJE PROJEKT NESER
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by angel on 15.05.08 23:21

  adaptoj-pershtas
  abandonoj=braktis
  investigim-hetim
  eksperience-pervoje
  devijoj-shmanglikujdoj-shlyej
  gusto-shije
  indipendence-pavaresi
  iniciative-nisme
  indeks-tregues
  preferoj-pelqej
  afeksion-ndjesi
  ambient-mjedis
  abuzoj-perfitoj
  aparence-pamje
  abortoj-deshtoj
  esence-thelb
  domonoj=mbizoteroj
  ezauroj=perfundoj
  glosar-i vlefshem
  mentalitet=mendesi
  perfekt-i persosur
  verifikoj=kontrolloj
  KAQ ME KUJTOHEN
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:25

  shum shum thx
  me duhen dhe nja 15 te tjera
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by angel on 15.05.08 23:35

  seleksionoj-perzgjedh
  stonoj-ngec
  neglizhence-le pas dore
  kapitull-kreu
  promemorie-perkujtimore
  destinim-drejtim
  fondament-thelbesor
  civilizim-qytetari
  bord-keshill
  super-mbi
  literature-material
  impuls-rrahje
  koshience-ndergjegje
  konfrontoj-perballoj
  stimuloj-nxis
  emetoj-transmetoj
  kros-vrapim ne natyre
  lider-udheheqes
  asete-prona
  uikend-fundjave
  fiskal-tatimor
  kesh-para ne dore
  draft-projekt
  BESOJ TE MJAFTOJNE SE U BENE ME SHUME SE 15
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:39

  dhe njeher shum thx po shum ng kto i kisha me duhen dhe ca
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by angel on 15.05.08 23:43

  edhe sa psh?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 15.05.08 23:45

  dhe 7-8 duhet te shtoj....nga kto qe ke then ti perpara si kam marr te gjitha se gjoja po i marr nga top albania radio un.pfff po marr vetem ato qe gjoja i kam ngju te kjo radio
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by angel on 15.05.08 23:56

  snaiper-shenjetar
  flirt-dashuri
  fermer-bujk
  startoj-nis
  riskoj-rrezikoj
  aleance-marreveshje
  finish-mberritje
  luk-pamje
  kopirajt-e drejte autori
  Ja keto fjalet psh mund ti degjosh ne radio kur japin lajme a emisione apo nd kuriozitet per vipat e tj.Njs une u mundova me sa munda.Shpresoj te te kene hy ne pune ndopak
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Elboy814 on 16.05.08 0:01

  ok ok mjaftoj.rofsh angel

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:10

  yyy po angel i ka then te gjitha, ska len asgje per me
  haha lool
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by egoistja on 19.06.08 17:41

  uuuuuu shuuuuum. qe te ok, lol e deri te katarsis(ndryshim rrenjesor) korrupsion(mitmarrje)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by angel on 25.06.08 15:05

  Eternal_Light wrote:yyy po angel i ka then te gjitha, ska len asgje per me
  haha lool
  Eh kam mesu gjat vitit ne shkolle une!! lol!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by piccola_stella on 24.01.09 16:20

  ....sa shume...po zhduket shqipja jone...

  Sponsored content

  Re: Fjale te huaja qe perdoren se fundmi ne shqip

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:02