FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:32

  asnje mesazh .

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:43

  mqs spaska mesazh po e inaguroj un kte...(lol)...matematika eshte lende 1 fare
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:44

  PO ESHTE SHUME E BUKUR,POR NDONJEHERE TA SJELL NE MAJE TE HUNDES,SIDOMOS KUR STE ZGJIDHET USHTRIMI
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by devil princess on 20.04.08 16:33

  MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM CKA NUK ESHTE SE ME PELQEN PER TE MOS THENE FARE
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by jeta on 07.05.08 22:48

  eshte e bukur,por trurin duhet ta kesh ne rregull vetem per te,se ja nje cast iken perqendrimi ne kosh e perfundimi i ushtrimit
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by piccola_stella on 10.05.08 19:12

  un e adhuroj....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by Snowhite on 13.05.08 18:21

  Une ate kam te paren per te mesuar, se eshte e bukur kur te ecin ushtrimet. Por kur ngec pastaj, merzitem keq.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:25

  EDHE E KAM SHUME QEJF MATEMATIKEN ...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 18:36

  ktu jam ngeles apsolut
  me shum se 10 katra simestrin e 2 !
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by moon_girl on 30.05.08 18:39

  MUA ME PELQEN SHUME SIDOMOS TANI QE MBAROI FARE
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by egoistja on 15.06.08 11:49

  Eshte nje nder te preferuarat e mia.Per cdo ushtim qe nuk dini ta zgjidhni jam shuuuuuuuum e gatshme tju ndihmoj.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:19

  boooooo se duroj dot si lende sidomos ate zyshen me buce femer ( me falni per fjalorin)
  shtrige eshte
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by angel on 16.06.08 15:01

  Matematika si te ma kapi,jo ne fakt e bukur eshte,po kur sdi ti zgjidhesh ushtrimet pastaj ca ti pelqesh me?

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by anny on 18.06.08 13:30

  esht lenda me e bukur.....thoni cte doni....po te mos ishte matematika asgje nuk do ishte e sakt ne kte bot.....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by DarkAngel on 21.06.08 16:11

  eshte me e bukur por ama eshte me e veshtira

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by Eternal_Light on 21.06.08 18:26

  Matematiken mos ma shaj njeri moret vesh lol
  e adhuroj, lend njish o njerez, 10000 here me mir matematik me msu se sa ato lendet shoqerore super acaruese Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by Living_bride on 21.06.08 19:18

  ppppfff une se du hic kte dreq lende , megjithse shkencoret zgjodha si profil. provimet njeher te matematikes nuk i duroj dot faree. megjithte si tha dhe antarja lart, me mire matematike se sa te msosh ato lendet shoqerore. iiii sa keq
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:46

  edhe mua me pelqen sh,mgjth se vetem kete nxora nente...
  po imagjino pak ti lodhesh ,zgjidh ushtrimin dhe kur sheh perfundimin ste del sa libri(sidomos te 3.2)e provon serisht,te del po aq sa ne fillim,acarohesh ,e le fare..dhe ne fund kur shkon ne shkoll i thua zyshes un di ta zgjidh kshu ...dhe ajothot: sh sh mire,E KA GABIM LIBRI....dhe nato caste ti je aq e lumtur sa je gati te fluturosh!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

  Sponsored content

  Re: u duka se sa e pelqejme matemetiken

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.11.18 1:51