FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 3:00

  MUA ME PELQEJNE DRAMAT E SHAKESPEARE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:53

  MUA ME PELQEJNE TRAGJEDITE E DANTE ALIGERI.....
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by DON_PABLO on 23.03.08 16:09

  ''HARKU I TRIUMFIT'' ''TRE SHOKET'' E.M REMARK
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by DON_PABLO on 23.03.08 16:12

  Legend_boy wrote:MUA ME PELQEJNE TRAGJEDITE E DANTE ALIGERI.....
  qartesou,pastaj pergjigju
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:33

  ATA TE ''BREZIT TE HUMBUR'',NGJASOJNE ME KOHET E SOTME
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by green street elite on 26.03.08 16:27

  SHRIMTARET E BREZIT TE HUMBUR JANE TE PAPAM FARE POR AI QE MUA ME PELQEN ME SHUME ESHTE F.M DOSTOJEVSKI
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 23:02

  Te gjitha veprat e Franz Kafkes dhe Albet Kamy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:50

  ME PELQEJNE SHUME "DASHURIA NE KOHEN E KOLERES" E GABRIEL GARSIA MARKES.EDHE "THE SHOW MUST GO ON"E SHEKSPIRIT
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by g-unit girl on 16.06.08 6:12

  me VIKTOR CANOSINAJ qe me pelqen shum dhe REMARK autor fantastik
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by angel on 18.06.08 0:15

  hej edhe mua me ka pelq njehere e dikur Canosinaj,tani se di skam lexuar me prej tij.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:40

  Remark, dostojevsk, kamy, kafka yyy sa mir ndihem me kto

  Sponsored content

  Re: ME KE SHKRIMTAR E NDJENI VETEN ME MIRE KUR LEXONI VEPRAT E TIJ?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:50