FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:13

  NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?
  UNE JAM PESE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:15

  5-6 ....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by Snowhite on 26.04.08 18:14

  6 ose 7.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by Elboy814 on 26.04.08 19:03

  8
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.04.08 19:15

  9
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by fefe_metallica on 26.04.08 19:16

  10 ne krahasim me njerzit e tjer

  mmm
  7 vetvlersim
  mund te bej dhe shume gjera te tjera
  haha (pa leje te gjitha , se po i moren vesh te shtepis ......)
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.04.08 19:17

  po i moren vesh te shtepise atehere nuk quhen me aventura lal....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by fefe_metallica on 26.04.08 19:31

  po e moren vesh te shtepis e hanga
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:57

  9....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by angel on 30.05.08 22:49

  8
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by Greta on 30.05.08 22:56

  NDodhem ne nje moshe qe jo te gjitha ato qe dua mund ti realizoj,nese do i kishauun ne dore do thoja 10 por kshu si jam jam tek 8.6 Very Happy
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:26

  un vetem avenrtura bej ahahahah po hajde po them 9 mos ta ve 10 se kushedi ahah

  Sponsored content

  Re: NGA NJE DERI NE DHJETE SA AVENTURIERE JENI?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:33