FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:06

  KETU MUND TE VENDOSNI FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR TE HUAJ OSE VENDAS.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by DarkAngel on 20.04.08 14:39

  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by DarkAngel on 20.04.08 14:41

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by g-unit girl on 28.06.08 12:15

  i madhi FERNANDO TORRES i nnjohur ndryshe si EL_NINJO Very Happy

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by g-unit girl on 28.06.08 12:18

  i madhi CHRISTIANO RONALDO te cilin une e kam shuuum fiksim, eshte si shpiirt, alamet trupi ka Razz:P:D

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 12:19

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 12:23


  MICHAEL BALLACK
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 12:24


  LUIGI BUFFON
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 12:29


  AISHWARYA RAY
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:50

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:51

  ALESSANDRO NIVOLA
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by g-unit girl on 28.06.08 15:54

  david beckham dhe buffon jane mire po ai ballack boooooo sa me acaron
  nejse ti i ke qejf ste them gje, thjesht dhashe mendimin tim

  p.s. shpresoj tme marresh inat per kte cka shkruajta
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:55


  KUNO BECKER OSE SANTIAGO MUNEZ(I QUAJ TUR NE NJE FILM)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:57

  g-unit girl wrote:david beckham dhe buffon jane mire po ai ballack boooooo sa me acaron
  nejse ti i ke qejf ste them gje, thjesht dhashe mendimin tim

  p.s. shpresoj tme marresh inat per kte cka shkruajta
  PO JO MI SE NUK JAM E HIDHUR UNE QE TE MARR CDO GJE PER KEQ..........
  CDO NJERI KA PREFERENCAT E TIJ
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by Elboy814 on 28.06.08 16:05

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by g-unit girl on 28.06.08 16:21

  apapa edhe ti EL_NINJON eee si shpiirt eshte moo ashtu sic je edhe ti RazzVery Happy
  edhe per ANGELIE JOLIE vdiske me Razz:P hahaha
  sa per EMINEMIN lal e pelqejen tgjithe RazzVery Happy apo joo??? si thua ti ee? Wink
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by Greta on 28.06.08 18:12

  Duhet te vem patjeter personazhe njerez??LEjohet te vihem personazhe vizatimore psh
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by Elboy814 on 28.06.08 18:16

  hahaha po ver me greta ca tkesh qef...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by DarkAngel on 28.06.08 18:19

  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by angel on 28.06.08 18:53

  Eee edhe me hi5 plot me foto te saj e kishe mbushur
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by DarkAngel on 28.06.08 19:13

  eeeeeeeeee e la ca ti besh e kam shume fiksim mbaroj per kete une endrra ime eshte ta takoj nje here ose ti marr autograf

  Sponsored content

  Re: FOTO TE PERSONAZHEVE TUAJ TE PREFERUAR.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:03