FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 10:11

  1-Liria nga prinderit
  2-No school
  3-kte zgjidheni vet ju
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:19

  Besimi ne vetvete.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by DarkAngel on 26.04.08 17:20

  24 ore qef
  fuck shkollen
  edhe naj te dashur sben keq
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by angel on 09.05.08 22:01

  Kohe e lire per te dale me shoqerine,interneti,te kuptohen nga te tjeret e preferenca te tj si keto!!!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Snowhite on 16.05.08 18:19

  Ore bosh.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:11

  lenia e oreve
  kafet
  pabet
  festat
  gallatat ne oret e mesimit dhe jashte
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by angel on 23.05.08 23:14

  Gati cdo gje pervec shkolles!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Elboy814 on 23.05.08 23:18

  pavarsi totale
  te kesh mundi me be ate qe deshiron (mundesi financiare dhe liri dhe te gjitha)
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Greta on 23.05.08 23:32

  kerkoke shum nga jeti ti cun, sa mire do ishte ashtu Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by fefe_metallica on 24.05.08 0:37

  du 1 shtepi timen
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by angel on 24.05.08 0:41

  Hhhaaha ti kerkonke akoma me shume!!!
  Oret e vona ne net

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 12:13

  fefe_metallica wrote:du 1 shtepi timen

  meqe kjo alternative qenka then lol, un them qe du nji makine peugeot mundsisht tongue
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:06

  ...me pelqen kshu si po e kaloj,.,,,
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:14

  rug dhe pamje ter diten

  Sponsored content

  Re: Adoleshenca......preferencat e saja jane........

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:43