FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 9:58

  sa here qe me bertet zoja kujdestare,,,,,,,pffff
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by Legend_boy on 20.04.08 10:51

  spara acarohem kollaj......
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by moon_girl on 20.04.08 11:52

  KUR TE TJERET HIQEN SI TE MENCUR KUR NE FAKT JANE ME INJORANTE SEC E MENDOJNE.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:17

  edhe mu me acarojn njerzit qe hiqen si inteligjent por nuk jan si dhe njerzit qe kapen pas lekut...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by Snowhite on 26.04.08 18:13

  Kur me qellon te flas me ndonje qe s'di te beje nje muhabet serioz, kur me akuzojne pa te drejte.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.04.08 19:19

  kur nuk me ecen ashtu si e kam planifikuar nje gje...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by fefe_metallica on 26.04.08 19:32

  kur marin cigare nga paketi pa then fare gje kur jam ne kafe
  zgjat doren merr , 15 lek cigarja !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by angel on 06.07.08 23:38

  Dita sotme ishte acaruese psh gjithe diten ne shpi,mgjs me mjaftonte ajo e djeshmja edhe per sot! Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:11

  Nuk mbaj mend gje tani ...por kam frik se shum shpejt do kem dicka qe do me acaroj keq....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:16

  kur me cajn drrasat policat italian nje e dy me ekrkoj dokumentat

  Sponsored content

  Re: Gjeja me acaruese qe ju ka ndodhur ndonjehere eshte....................

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:02