FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 23:10

  Cili eshte casti me i bukur i jetes suaj???
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by moon_girl on 28.04.08 14:18

  KUR TE ARRIJ 70 VJEC DO TA THEM
  JAM AKOMA E RE QE TE THEM CASTIN ME TE BUKUR TE JETES.TE MOSHES PO
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by jeta on 06.05.08 22:30

  sh dakort me moon_girl,te moshes po,te jetes eshte shhhhh heret kam nje mal gjera per te bere akoma

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by Hacker Albano on 07.05.08 22:13

  ok pra...kur te arrini 70 vjec me thoni....un do jem ne ...... athere..por megjithate VK
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by jeta on 07.05.08 23:03

  70vj,do te shkruaj romanin e jetes sime e ti do jesh i pari qe do e lexosh se do ta dhuroj eeeeeeeeeeee
  p.s uuu harrove e di si titullohet.. casti me i bukur i jetes...capish?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by moon_girl on 16.05.08 20:26

  KUR TE JEM 70 VJEC DO HAP NJE AGJENSI TIMEN PER TALENTE TE REJA
  DHE FITIMET ME TE MEDHA DO TI JAP PER BAMIRESI.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by piccola_stella on 12.06.08 21:32

  ........bah------------
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by Legend_boy on 13.06.08 11:10

  ...bah....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by g-unit girl on 20.06.08 21:06

  casti me i bukur per mua e qe skam per ta harruar kurre ka qene kur isha ne elbasan Very Happy
  ka qene data 11 QERSHOR ORA 9 E 10 kur kam arritur atje e me priti ai shoku ime aty tek xhamia Sad sa u gezuam kur pame njeri tjetrin o zoot SadSad
  o zoot cfare dite per mua, jam kenaqur shuum me ato yllat e mi, 2 shoket e mi te ngushte, gallate fare vetem ne te tre, grup reperash Razz Very Happy me patatina e pit bull Very Happy
  o zoot skam per ta harruar. ate dite isha me e lumtur se kurre e smu besua kur erdha prap ne tir Crying or Very sad Sad
  sa here qe e kujtoj ate dite me vjen per te qare ufff sa dua te shkoj prap Crying or Very sad
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:52

  une po e them ne pergjithesi...dmth casti me i bukur i jetes time(ne pergjithesi pra) esht kur qesh me shpirt, knaqem me ato qe dua dhe nuk mendoj fare fare per anet negative te jetes
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by moon_girl on 21.06.08 15:13

  nerida wrote:........bah------------
  po pse habiteni kaq shume ti dhe legent boy......deri sa te arrij 70 vjec une do kem punuar dhe kursyer sa per te jetuar dhe per ti bere qefet vetes........pastaj dua te mendoj edhe per te tjeret....prandaj dua qe fitimet me te medha ti'a jap atyre ne nevoje...... cheers
  por kjo eshte nje enderr ose deshire shume e madhe.....pasi nuk e di cfare kthese do te marri jeta ime deri sa une te arrij 70 vjec(gjithmone nese i arrrij)

  Sponsored content

  Re: Casti me i bukur i jetes suaj eshte..........

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:22