FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 22:55

  ehhhhh......leje se spo e them fare......
  sikur te cohej Enver Hoxha nga varri,......hahahahaha
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 19.04.08 22:58

  ...dita me e bukur mendoj se do jet kur te martohem dhe kur te lind nje femije...

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 23:08

  uroj te jesh nej mama e lumtur.....lol
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:43

  DITA ME E BUKUR DO TE JETE KUR TE SHQIPERIA TE HYJE NE BE

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:47

  ca BE thua mi goce???hahaha....mir jemi dhe kshu ne.....


  VIVA UNITET STATES OF ALBANIA!!!!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by devil princess on 20.04.08 16:45

  PER MUA CDO DITE ESHTE E BUKUR PO DI TA JETOSH ASHTU SI DUHET
  DMTH DITA ME E BUKUR E JETES TIM ESHTE CDO DITE PASI CDO DITE E KA NJE SURPRIZE TE VECANTE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:30

  devil princess wrote:PER MUA CDO DITE ESHTE E BUKUR PO DI TA JETOSH ASHTU SI DUHET
  DMTH DITA ME E BUKUR E JETES TIM ESHTE CDO DITE PASI CDO DITE E KA NJE SURPRIZE TE VECANTE

  te jemi pak realist...ti cdo dit e ke te bukur kshu ...nuk mendoj ...njeriu jeton mesatarisht 70 vjet ..pak a shum 25550 dite .... dhe ti do arrish ti mbash mend kto dite pasi i ke kalu te gjitha shum bukur...eeeeeeeeee nuk mendoj...
  e di si i tha nje psikolog, qe emri sme vjen , nje djali 30 vjecar i destinuar te vdes : "ke jetuar 30 vjet sa dite mban mend ? " djali po mendohej ....psikologu: "nga 30 vjet ti mban mend 30 dite...te kane mbetur 90 dite per te jetuar mundohu te jetosh nje dite ...si me te bukuren e jetes tende..."


  Last edited by piccola_stella on 21.01.09 22:12; edited 1 time in total
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 20.04.08 22:15

  CDO DITE KA TE BUKUREN E VET POR ASNJEHERE NUK MBAHEN MEND TE GJTHA.DITA E LINDJES(QE NUK IA KE HABERIN FARE) DITA E MARTESES DHE DITA E VDEKJES JANE DITET KRYESORE TE JETES,POR KJO E FUNDIT ESHTE ME E TRISHTUESHMJA,TE PAREN NUK E MBAN MEND ASNJERI KESHTU QE NGEL DITA E MARTESES ME E PAHARRUESHMJA!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 20.04.08 22:17

  DITA E VDEKJES (KAM DASHUR TE SHKRUAJ)
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 20.04.08 22:47

  ...jam dakort per lindjen qe sdo ta dim sa e lumtur ka qen per ne personalisht ..por kur ne te kemi femij do arrijm te kuptojm sa e bukur ka qen ajo dite per prinderit tane...nuk jam dakort per vdekjen kur ti thu se esht momenti me i trishtushem per njeriun ...pasi askush nga ne qe jetojm se ka provu vdekjen e smund te dime ne esht momenti me i trisht ..pastaj asnje nga ata qe kan vdekur nuk esht kthy qe te na thoj ne esht keq apo mir ne boten tjeter ,gjithmon nese ka nje bot tjeter...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 21.04.08 14:10

  pse te ndahesh nga te gjithe njerezit nuk eshte e dhimbshme?kur shkojme ne nje vend te larget dhe ne qajme se na merr malli e jo me kur nuk do ta shikojme me nje person ose ne nuk do na shohin.shume njerezpara se te vdesin kane nje parandjenje ose me mire shohin ate driten e bardhe sic ishte rasti i asaj shqiptares qe ra ne koma dhe u zgjua prape.apo kur ke nje semundje te rende dhe e di qe s'te ka mbetur shume kohe, e di qe nuk do jetosh me.
  avatar
  NIKOL
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by NIKOL on 21.04.08 14:15

  TE FITOJ SHKOLLEN ATY KU DUA SE KET VIT JAM MATURANTE
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 21.04.08 17:49

  moon_girl wrote:pse te ndahesh nga te gjithe njerezit nuk eshte e dhimbshme?kur shkojme ne nje vend te larget dhe ne qajme se na merr malli e jo me kur nuk do ta shikojme me nje person ose ne nuk do na shohin.shume njerezpara se te vdesin kane nje parandjenje ose me mire shohin ate driten e bardhe sic ishte rasti i asaj shqiptares qe ra ne koma dhe u zgjua prape.apo kur ke nje semundje te rende dhe e di qe s'te ka mbetur shume kohe, e di qe nuk do jetosh me.

  ...nuk esht njesoj te shkosh larg e te vdesesh ..pasi kur ti shkon larg je gjall dhe ndjen dhimbjen e mallit...ndersa kur vdes askush se di ....jam dakord nese thua se per te tjeret vdekja jon do jet nje nga ditet me te trishta por per ne nuk i dihet....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Legend_boy on 21.04.08 17:52

  do jete dita kur te..............................................................
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 21.04.08 21:35

  Legend_boy wrote:do jete dita kur te..............................................................
  .....kur te martohesh eeeeee...qeke cun per shpi ti mre...ishalla te qellon noi gru qe ta baj 8 me 2....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Legend_boy on 21.04.08 21:37

  pse me uron kte gje mi.......pastaj nuk imagjinoj diten e mateses me te bukur te jetes sime...NUK jam nga ato cuna qe tma bejne 8 me 2 ic thua ti......RRAGAZA italiana..
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 22.04.08 15:33

  UNE ASHTU E MENDOJ,TI NDRYSHE.PER MUA DITA QE DO TE VDES DO TE JETE ME E DHIMSHMJA.TE PAKTEN TANI KESHTU E MENDOJ NDOSHTA KUR TE RRITEM DO TE NDRYSHOJ MENDIM ,KETE NUK E DI
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 24.04.08 16:08

  moon_girl wrote:UNE ASHTU E MENDOJ,TI NDRYSHE.PER MUA DITA QE DO TE VDES DO TE JETE ME E DHIMSHMJA.TE PAKTEN TANI KESHTU E MENDOJ NDOSHTA KUR TE RRITEM DO TE NDRYSHOJ MENDIM ,KETE NUK E DI

  ...dhe un e respektoj mendimin tend ...por edhe un kam nje mendim timin....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by moon_girl on 25.04.08 20:44

  SHUME MIRE,TE GJITHE KANE MENDIMET E VETA.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:26

  E veshur me nje fustan magjik te bardhe, duke prere torten e dasmes.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by jeta on 03.05.08 17:21

  ka sh dite qe jane te mrekullueshme,per te shkuaren puthja e pare. per te ardhmen,une qe do te ndodhem ne nje vend perrallor me personin qe dua pas mbarimit te festes se marteses.

  p.s e per mua vdekja eshte dita me e dhimbshme

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Hacker Albano on 07.05.08 22:19

  ehhhhhhhhhhhhh sa keq e pasleni kapur me kete vdekjen ju...pupupupupupupupupu...ja do vdesesh ...do shkosh ne nje vend me te mire (gjithmone nqs je njeri i mire)dhe do na e besh me dore nga lart...hahahha shaka kjo eee
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by jeta on 07.05.08 23:01

  e mire le te vdes pune e madhe,do shpetoni do thoni shyqyr eee
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by piccola_stella on 28.10.08 18:20

  Legend_boy wrote:pse me uron kte gje mi.......pastaj nuk imagjinoj diten e mateses me te bukur te jetes sime...NUK jam nga ato cuna qe tma bejne 8 me 2 ic thua ti......RRAGAZA italiana..  ....ndoshta nje femer sdo ta bej 8 me 2....por dashuria po...

  ajo goca
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 25
  Location : cerrik
  Job/hobbies : eeeeeeeeee
  Humor : eeeeeeeee
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-10-28

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by ajo goca on 28.10.08 19:22

  Se di. Kur te njoh dashurine ndoshta.

  Sponsored content

  Re: Si e imagjinoni diten me te bukur te jetes suaj????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 17:13