FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 2:56

  PER MUA HOUSE....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by fefe_metallica on 25.03.08 1:07

  HEAVY & TRASH METAL
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Elboy814 on 25.03.08 1:09

  rap,hip-hop...
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Musafir on 25.03.08 1:13

  hip-hop
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:20

  Qendroj tek heavy. Tani jam duke degjuar kngen e re te grupit Germs qe eshte e rrymes Grunge. Edhe kjo rryme me pelqen.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:25

  Ej, po pat qef ndonje ta degjoje ket kengen e re te grupit Germs le ta degjoje ketu poshte. Hajde i mbeshtesim pak se jane cuna nga Elbasani!

  Per te degjuar kengn KLIKONI KETU
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by kasanova on 25.03.08 20:16

  hip-hop
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:40

  HAUSE...
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by green street elite on 26.03.08 16:29

  DUKE QENE SE CDO GJE QE ME PELQEN ESHTE ITALIANE ATEHERE EDHE MUZIKA QE ME PELQEN ME SHUME ESHTE AJO ITALIANE. KENGETARET E PREFERUAR ADRIANO CELENTANO,EROS RAMMAZOTTI.TIZIANO FERRO ETJ ETJ.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by kitty on 15.04.08 21:22

  rrok,metal dhe house
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by DarkAngel on 15.04.08 21:24

  HIP HOP R & B

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:14

  muzik e qete,rrepi i TBA,house dhe romantiket.......por me shume RREPI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Legend_boy on 17.04.08 20:24

  cdo lloj rryme
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 20.04.08 14:29

  te gjitha pervec metalit
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by fefe_metallica on 20.04.08 18:47

  duket sa merr vesh
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 20.04.08 21:01

  po nuk me pelqejne more cun...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:37

  Me shume nga te gjitha rocku edhe gothic rocku. Po i degjoj te gjitha. Me pelqen shume edhe house ta kercej.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by g-unit girl on 15.06.08 21:36

  e ku ka me mire se HIP HOP, RAP dhe R&B eee
  hallall tgjithe atyre qe pelqejne kte rryme, ju duua shuum
  puuc tgjitheve Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:08

  fefe_metallica wrote:HEAVY & TRASH METAL

  Cool Cool Cool Cool Cool Cool + ROCK N ROLL ALL NIGHT LONG Cool Cool Cool Cool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 19:47

  HIP HOP and RAP 4EVER AND EVER
  IT WILL NEVER DIE Very Happy:D

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by kitty on 19.06.08 1:58

  THIS is what never dies::::----------NIRVANA---------:::::::
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by g-unit girl on 19.06.08 17:50

  moon_girl wrote:po nuk me pelqejne more cun...

  shuum mire miii lal po he mos e vrit mendjen WinkWink Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Elboy814 on 19.06.08 17:54

  g-unit girl wrote:HIP HOP and RAP 4EVER AND EVER
  IT WILL NEVER DIE Very Happy:D
  hip hop &rap remains forever
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by egoistja on 19.06.08 17:55

  preferoj kenget romantike

  Sponsored content

  Re: RRYMA MUZIKORE E PREFERUAR...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:47