FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 20:47

  kush ka berer ose ka qef te beje sex te ngreje doren.........

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 20:49

  un po i ngrej te dyja duart.......lol
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by piccola_stella on 19.04.08 22:32

  dmth ti ke qef te besh ...hahahahah
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Legend_boy on 19.04.08 22:34

  pse jo cun i ri eshte...pse ti ske gjoja..po gjithmon vajzat nuk e shfaqin..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by piccola_stella on 19.04.08 22:37

  jo nuk e kape....thash qe ai paska qef dmth se paska ba...e kuptove ...por me kte nuk du te ofendoj askend ...pastaj as nuk e di e as nuk du tja di ka ba apo jo...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Legend_boy on 19.04.08 22:39

  vabene vabene...ragaza italiana
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by piccola_stella on 19.04.08 22:46

  no ragazza ALBANESE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Legend_boy on 19.04.08 22:47

  ok...


  Last edited by Legend_boy on 20.04.08 10:52; edited 1 time in total
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by sweetyxpg on 19.04.08 23:51

  Hacker Albano wrote:un po i ngrej te dyja duart.......lol

  un po i ul te dyja Very Happy

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 9:50

  hahahahahahaha........gallate fare e bete kete....lol.........

  KEEP GOING.....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:54

  pse keshtu ti "sweetyxpg"...nuk dashke ti???por mos u merzit se do vije koha,,,,,,hahahahaha......klm lal...

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:54

  nje thenie me mend per seksin:

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:55

  seksi ta shton jeten,por edhe ta merr ate,prandaj rradhes tjeter perdorni kapuc......

  JU FALEMINDERIT!!!!
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by devil princess on 20.04.08 16:37

  YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY CA TEME
  PPPPPFFFFFFFFFFF KOTI
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by piccola_stella on 20.04.08 17:20

  ..pse ore ta merr jeten ...se pa kapuc..pas 9 muajsh mund te behesh babi ...edhe ca esht vdekje femija ...apo e ke fjalen per semundjet qe merren seksualisht....
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by alban_kalajsi on 22.04.08 18:12

  Ne rradhe te pare ajo thenia e atij albanit eshte e imja ketu kemi te bejme me pirateri dhe persa i perket pergjigjes se vajzes kapuci ka 2 domethenie per jeten o te jep nje jete tjeter,ose te merr te tenden ................................. dhe pyetja shume absurde se kush nuk ka deshire te bej seks ndersa ajo e para qendron qe keshtu them se duhet modifiluar pyetja pra

  Kush ka bere sex?


  Ju faleminderit
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:52

  vajzat duan me shum te bejn seks por bejn sikur sduan ne djemt eh dhe en duam por jo sa vajzat SmileSmileSmileSmileSmile

  groundset
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : Tirane/Albania
  Job/hobbies : shkolla e lart
  Humor : simpsons tv
  Reputation : 0
  Registration date : 2010-08-27

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by groundset on 27.08.10 21:34

  un po ngrej karin tim !!! eshte shum i etur x pidh !!! Razz Laughing

  Sponsored content

  Re: Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:57