FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  UROJ..............

  Share
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: UROJ..............

  Post by Snowhite on 11.06.08 0:52

  moon_girl wrote:i uroj mushkonjes qe sopo me pickoi dhe une e vrava,ti prehet shpirti ne paqe.lol

  Hahahahhahahhahahhaha lol! lol! lol!

  I uroj moon_girl t'i behet dita 1000, sic i thone nje shprehjeje.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:27

  uroj qe te jem nje mikeshe e mire me anetaret ktu dhe te behem me te gjithe Smile
  gjithashtu edhe maturantet SUKSESE NE PROVIMIN TE MARTEN per me teper motlen time qe e dua shum, te dale sa me mire, emeriton vertet Smile
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 15.06.08 21:59

  Uroj dhe une gjithashtu qe te behemi mike bashke!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 16.06.08 8:25

  angel wrote:Uroj dhe une gjithashtu qe te behemi mike bashke!!

  shum flm nga ana jote Very Happy
  dhe suksese ne provimet qe ke
  te dalesh sa me mire Very Happy

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: UROJ..............

  Post by kitty on 20.06.08 1:27

  CoYoT wrote:urime tgjith maturanteve te Ahmetit sidomos NJISHAVE te shkolles te IV-A sidomos sidomos grupin GA2F qe do mbeten grupi me cool qe ka ekzistu nai her:)SmileSmileSmile V V T T T T TT T B
  G-gilda F-Fabi po dy te tjeret??????

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: UROJ..............

  Post by kitty on 20.06.08 1:29

  Uroj G-unit t'ia kaloje sa me bukur ketu!!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: UROJ..............

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 1:51

  i uroj fefes Love & Peace Wink
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 1:56

  Eternal_Light wrote:i uroj fefes Love & Peace Wink

  Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad drunken drunken

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: UROJ..............

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 2:01

  fefe_metallica wrote:
  Eternal_Light wrote:i uroj fefes Love & Peace Wink

  Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad drunken drunken

  Crying or Very sad puuuuuuuuuuuuuf shuuuuuuum una tyyyyyyy tdsh
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 20.06.08 14:03

  Uroj qe Darkangel tia kaloje sa me mire sot diten e dtl!! Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 20.06.08 16:08

  edhe une te njejten gje i uroj, befte sa me shuum qejf Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UROJ..............

  Post by DarkAngel on 20.06.08 17:37

  flm aq qef kam bere padarite sa se merrni dot me mend ishalla eshte e njejta situate dhe mbasdite;)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 20.06.08 21:49

  Ate te uroj dhe une te kesh kaluar!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 21.06.08 11:52

  uroj qe anetarja e re LIVING PRIDE taj kaloj sa me mire ktu midis nesh dhe te behet mikeshe e mire per ne Very Happy respekte se me je edhe nga elbasani mooj Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 25.06.08 15:42

  Uroj qe kjo lart ti bleje nsr atletet qe ka qejf Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 25.06.08 16:18

  flm yllo Very Happy
  edhe une te uroj ty te kalosh sa me mire me SNOWHITE kur te vije, te beni qejf bashke Very Happy
  puuuuuuuuuuc te dyjave
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: UROJ..............

  Post by Living_bride on 25.06.08 17:11

  g-unit girl wrote:uroj qe anetarja e re LIVING PRIDE taj kaloj sa me mire ktu midis nesh dhe te behet mikeshe e mire per ne Very Happy respekte se me je edhe nga elbasani mooj Very Happy

  o zooot sa e mire kjo miii. flm shuum. dhe une te roj qe tja kalosh yll bote kto pushime. puuuuucccccc.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 25.06.08 17:37

  Living_bride wrote:
  g-unit girl wrote:uroj qe anetarja e re LIVING PRIDE taj kaloj sa me mire ktu midis nesh dhe te behet mikeshe e mire per ne Very Happy respekte se me je edhe nga elbasani mooj Very Happy

  o zooot sa e mire kjo miii. flm shuum. dhe une te roj qe tja kalosh yll bote kto pushime. puuuuucccccc.

  flm shuum miiii edhe ti i kalofsh sa me mire kto pushime, ku te te doje zemra ty e me ke te te doje qejfi ty Very Happy
  edhe une puuuuuuc ty Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: UROJ..............

  Post by Living_bride on 25.06.08 18:00

  hahaha sa mpelqeu kjo--ku te doje zemra dhe me ke te doje tyy. hahahaa shuuum flm.
  puuuccc folt. Very Happy Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 27.06.08 22:00

  Uroj mos bjere shi sot ne darke Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UROJ..............

  Post by DarkAngel on 29.06.08 11:06

  G_UNIT PAK ME VONESE POR ME MIRE VONE SE KURRE
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 29.06.08 11:16

  Uroj qe motra ime te iki ne tr nsr,qe te me leje icik rehat mua Razz lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: UROJ..............

  Post by g-unit girl on 29.06.08 12:51

  DarkAngel wrote:  G_UNIT PAK ME VONESE POR ME MIRE VONE SE KURRE

  ska gje me lal Wink
  flm per urimin
  puuuc fooort
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: UROJ..............

  Post by Living_bride on 29.06.08 13:40

  [quote="angel"]Uroj qe motra ime te iki ne tr nsr,qe te me leje icik rehat mua Razz lol![/quote

  EDHE UNE UROJ QE MOTRA JOTE TE IK NE TR. POR JO QE TE LEJ REHAT TY, POR NGAE E KISHTE ME SHUM QEF. Smile
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 29.06.08 13:48

  Uroj qe nsr te na dale plani qe kemi be me kete lart

  Sponsored content

  Re: UROJ..............

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:02