FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  UROJ..............

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  UROJ..............

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:31

  KETU MUND TE URONI CDO NJERI PER CDO GJE.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 20.04.08 22:03

  UNE SOT UROJ SHOQEN TIME GEZUAR FESTEN E EMRIT.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UROJ..............

  Post by DarkAngel on 21.04.08 16:20

  uroj kete lart te kete nje dite sa me te kendshme
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: UROJ..............

  Post by Legend_boy on 21.04.08 17:58

  UROJ VETEN TIME PER DICKA....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 26.04.08 21:23

  UROJ TE GJITHE ANETARET QE E FESTOJNE FESTEN E "PASHKEVE"
  UNE PER VETE E FESTOJ.PUSHIME TE MBARA(SIKUR SA JANE,NJE DITE E HENE DHE NA DUKET SHUME)
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: UROJ..............

  Post by Snowhite on 27.04.08 13:50

  Edhe une uroj te gjithe ata qe festojne pashket, edhe veten time.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: UROJ..............

  Post by jeta on 04.05.08 11:06

  uroj nje dite sa me te mbare anetareve me larte moon_girl,Snowhite,Legend_boy,DarkAngel...
  ja kalofshi sh mire...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UROJ..............

  Post by Elboy814 on 04.05.08 11:07

  i uroj 5 majin te gjith deshmorve..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: UROJ..............

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:16

  uroj qe sot te jete nje dite e bukur per te gjithe
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 25.05.08 18:27

  UROJ QE KJO JAVE TE KALOJE SHPEJT DHE SHUME MIRE SE NUK KEMI DIT PA PROVIM
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 25.05.08 21:46

  Uroj te dal sa me mire neser ne provim
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UROJ..............

  Post by Elboy814 on 25.05.08 22:53

  uroj qe zyshat tejen sa me te lodhme dhe te rraskapitme nga vapa...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 26.05.08 0:34

  Uroj qe mos ta bejme provimin e matematikes neser
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by CoYoT on 01.06.08 22:52

  urime tgjith maturanteve te Ahmetit sidomos NJISHAVE te shkolles te IV-A sidomos sidomos grupin GA2F qe do mbeten grupi me cool qe ka ekzistu nai her:)SmileSmileSmile V V T T T T TT T B
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UROJ..............

  Post by Elboy814 on 01.06.08 22:54

  urime dha nga un per te gjith maturantet sidomos ate te te 4-a....se dhe ato te te 3-A do i pasojn me se miri....haha
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by CoYoT on 01.06.08 22:56

  KAM BESIM SmileSmileSmile....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: UROJ..............

  Post by Elboy814 on 01.06.08 23:10

  uroj tgjith kalamajve 1 qershorin...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: UROJ..............

  Post by AI_CUNI_ATJE on 01.06.08 23:36

  I UROJ EDHE UNE TE GJITHE KALAMAJVE GAZUAR **1 QERSHORIN**
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 01.06.08 23:41

  I uroj dhe une gjithashtu Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: UROJ..............

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:06

  I uroj atij cunit atje te kenaqet ne ekskusion ne sarande.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:36

  Snowhite wrote:I uroj atij cunit atje te kenaqet ne ekskusion ne sarande.
  une i uroj qe te jete koha e mire atje,qe te lahen ne detin e kalter..........
  i uroj edhe coyot ti japi me sukses provimet
  (po mua kush do te me uroje lexim te mbare 24 librave? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad )
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: UROJ..............

  Post by angel on 08.06.08 19:22

  I uroj dhe une Fabit shume suksese nsr e te gjithe maturanteve te tjere
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by fefe_metallica on 08.06.08 19:23

  moon_girl wrote:
  Snowhite wrote:I uroj atij cunit atje te kenaqet ne ekskusion ne sarande.
  une i uroj qe te jete koha e mire atje,qe te lahen ne detin e kalter..........
  i uroj edhe coyot ti japi me sukses provimet
  (po mua kush do te me uroje lexim te mbare 24 librave? Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad )


  per letersine do i lexosh kto librat???
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 08.06.08 20:44

  per letersine,me duhen per vitin pasardhes.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: UROJ..............

  Post by moon_girl on 08.06.08 20:47

  i uroj mushkonjes qe sopo me pickoi dhe une e vrava,ti prehet shpirti ne paqe.lol

  Sponsored content

  Re: UROJ..............

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:02