FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  CILICILA ESHTE AKTORIAKTORJA OSE KENGETARIKENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by moon_girl on 19.04.08 11:00

  KETU MUND TE SHKRUANI SE CILI ESHTE AKTORI OSE AKTORLA JUAJ E PREFERUAR OSE PER KENGETARET QR JU PELQENI.UNE VDES PER HILARY DUFF.PASTAJ KA SHUME TE TJERE QE ME PELQEJNE.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by DarkAngel on 19.04.08 11:12

  VIN DIESEL,ANTONIO BANDERAS

  JISICCA ALBA,SCHARLIZ THERON
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by Snowhite on 30.04.08 18:48

  Deri para pak kohesh kam pasur idhull Hilary Duff. Tani te dyja jemi rritur nga pak, po jo se nuk e kam me qef. Aktor kam qef Channing Tatum.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by jeta on 03.05.08 17:13

  hilary duff me pel shhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by moon_girl on 04.05.08 21:35

  UEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  SA SHUM QE E PELQ HILAEYN!
  PO TA DINI UN JAM FANSA ME E MADHJA
  LOL:-)
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by jeta on 06.05.08 0:09

  edhe une,e pel shhhhhhhhhhhhhhhh hilary.........................
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:18

  eee hilary esht e papar fare.mgjth ska be me ndonje film te ri te bukur
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by Snowhite on 07.05.08 15:39

  Eh, une kam qene e para qe e kam pas qef nga te gjithe dhe me vinte inat qe ketu nuk e njihte njeri. Kur filluan te gjithe pastaj te pelqenin, s'me vinte aq mire se doja ta kisha vetem per vete! Qe nga ajo dite ka kaluar shuuuume kohe edhe me ka ik gjithe ai qef. Ndoshta sepse Hilary ishte shume here me e mire atehere kur e kisha qef une sesa tani. Nuk e di nqs e keni pare, po ishte nje skene skandaloze per Hilaryn te filmi War Inc. qe luante kjo qe s'me pelqeu fare fare dhe prandaj them qe edhe ajo po merr per kot. Nejse boll folem se e vdiq lemza te shkreten.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by jeta on 07.05.08 22:53

  gjithsesi kam qe ne fillim qe me pel hilary e vazhdon te me pel shhhhhh
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by moon_girl on 21.05.08 22:20

  Snowhite wrote:Eh, une kam qene e para qe e kam pas qef nga te gjithe dhe me vinte inat qe ketu nuk e njihte njeri. Kur filluan te gjithe pastaj te pelqenin, s'me vinte aq mire se doja ta kisha vetem per vete! Qe nga ajo dite ka kaluar shuuuume kohe edhe me ka ik gjithe ai qef. Ndoshta sepse Hilary ishte shume here me e mire atehere kur e kisha qef une sesa tani. Nuk e di nqs e keni pare, po ishte nje skene skandaloze per Hilaryn te filmi War Inc. qe luante kjo qe s'me pelqeu fare fare dhe prandaj them qe edhe ajo po merr per kot. Nejse boll folem se e vdiq lemza te shkreten.
  une e kam pelqy qe kur ishe ne klase te 5ste
  sa per filmin pjesa me akrepin e ke fjalen?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by moon_girl on 21.05.08 22:21

  El_ninjo wrote:eee hilary esht e papar fare.mgjth ska be me ndonje film te ri te bukur
  te shikosh "war inc" tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  Sponsored content

  Re: CILI\CILA ESHTE AKTORI\AKTORJA OSE KENGETARI\KENGETARJA JUAJ E PREFERUAR

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:56