FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by moon_girl on 18.04.08 22:55

  KETU MUND TE SHKRUANI NESE E KENI SHIJUAR OSE PO E SHIJONI KETE MOSHE.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by piccola_stella on 19.04.08 18:53

  ...mendoj se po e kaloj mir.....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by Legend_boy on 19.04.08 18:58

  them se ne cunat po e shijojm sepse jemi me te lire...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by angel on 24.04.08 23:11

  Ashtu eshte,mgjt edhe per ne gocat besoj se eshte nje moshe shume e bukur, te pakten per mua po deri tani.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by moon_girl on 26.04.08 13:08

  EDHE PER MUA ESHTE MOSHA ME E BUKUR PASI BEN DISA GJERA QE NUK DO TI BEJE KUR TE RRITESH POR DIHET DERI NE NJE KUFI TE CAKTUAR.MEGJITHESE UNE TANI NUK PO E SHIJOJ SHUME SHUME SHUME ME PELQEN SHUME.PLOT MIQ,SHOKE E QEFE TE TJERA.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by Snowhite on 26.04.08 17:15

  Nuk qahem, megjithate ka edhe me mire. Por vete fakti qe kam nje shoqeri pa komplekse, me ben dhe mua t'ia kaloj shkelqyeshem, pa shume halle edhe me shume buzeqeshje.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by jeta on 03.05.08 16:27

  mendoj qe kjo moshe perfshine marrezite e pafundme,gjithmone ne kerkim te gjerave te rejave dhe te suprizave,duke mos marre parasysh asgje qe del para. po e jetoj gjithmone e me shume.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 05.05.08 16:01

  po e kaloj shume mire kete kohe

  misterjozja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : student
  Humor : varet nga dita
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-02

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by misterjozja on 02.06.08 23:40

  Shumica keshtu mendojne per vete faktin se ne adoleshence mund te besh cmendurira dhe je me i lire ta shijosh jeten por per mendimin time cdo moshe eshte e bukur nese di ta jetoshe.Jeten e nderton njeriu dhe eshte ne doren e tij t'i bej momentet e saj te bukura apo jo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:38

  vertet qe eshte mosha me e bukur pasi kalon caste nga me te bukurat me shoqerine, argetohesh pa mase, neper pube, ekskursione me klasen apo ku di une tjeter
  mendoj se kam kaluar edhe une caste te bukura dhe shpresoj edhe per ne vazhdim
  e njejta gje vlen per te gjithe anetaret: JU UROJ TA SHIJONI SA ME SHUME KTE MOSHE SE NUK JU VJEN KURRE ME ( FATKEQESISHT) SHIJOJENI ATE CDO DITE E ME SHUM, CDO MOMENT

  Adri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 5
  Age : 27
  Location : EL
  Job/hobbies : Basket...
  Humor : ------
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by Adri on 16.06.08 0:23

  po normale qe eshte mosha me e bukur

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 12:11

  nuk e di se nuk i kam provuar te gjitha moshat e jetes !
  lol
  avatar
  (L)rubacuori(L)
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : sexxxxx
  Humor : romantik
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-04

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by (L)rubacuori(L) on 04.07.08 15:33

  adoleshenca eshte mosha me e bukur kur je me shoqerine
  por kur je me prinderit eshte nje ferr i vertete
  e kam nga eksperienca
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by g-unit girl on 04.07.08 16:08

  (L)rubacuori(L) wrote:adoleshenca eshte mosha me e bukur kur je me shoqerine
  por kur je me prinderit eshte nje ferr i vertete
  e kam nga eksperienca

  uee sa kam qesh me kte hahahahhahaha gallate fare Very Happy:D
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by fefe_metallica on 04.07.08 18:10

  pff
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by g-unit girl on 06.07.08 16:46

  o druuuuuuuu kam qeshur me ate qe ka shkruar, qe prindrit jane ferr i vertet o druuuuuuuuuuuuuuuuuuu, i traaaaaash
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by A.N.I. on 06.07.08 17:55

  nuk mund te them qe eshte mosha me e bukur,sepse nuk i kam provuar moshat e tjera,dhe nuk e di si jane,vetem femijerine dhe pak adoleshencen kam provuar....por deri tani po e kaloj mire kte moshe..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:04

  ...mosha me e bukur dhe me e keqe.....baza per jeten...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by ezopi on 08.01.09 19:16

  ehh... eshte mosha kur adolushentet krijojne personalitetin e tyre qe do kene gjat gjithe jetes... edhe si i thone kush ben qef ne rini do bej qef deri sa te vdese.. keshtuqe ka qe e shijojne ka qe rrine ne shtepi.....te gjitha mosha e bukura duhet te jene mjafton te dish ti jetosh ato...
  respecte ezopi!!!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:13

  normale qe po se po kalove 18 u plake te dolen thinjat fillojn mendimet po jo lek jo shpi e jo prokopi ahah

  Sponsored content

  Re: A ESHTE ME TE VERTETE ADOLESHENCA MOSHA ME E BUKUR E JETES?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:16