FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  Cmendim keni per biologjine????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Cmendim keni per biologjine????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 21:02

  un per vete e kam vdekje........ju?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:16

  ME PELQEM SHUME.

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:53

  cfareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:54

  ty te pelq biologjia?????!!!!!!!!!

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:55

  njs njs kjo eshte preferenca jote....

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 21:56

  respkt.....klm
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by jeta on 07.05.08 22:49

  e mua me pel sh biologjia,ja vlene te mesohet
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Snowhite on 13.05.08 18:26

  Me pelqen kur ka gjera praktike. Se kur behet vetem si teori pastaj, jo dhe aq. Po eshte nder lendet e mia te preferuara.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.05.08 18:53

  une e pelqej shume biologjine se ka lidhje me gjallesat dhe ndertimin e tyre....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by moon_girl on 13.05.08 21:20

  ME PELQEN SHUME
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by piccola_stella on 14.05.08 20:11

  ...nje lend e preferuar....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by angel on 14.05.08 21:01

  Nje nder lendet e mia me te preferuara.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by moon_girl on 07.06.08 18:20

  per mendimin tim eshte nje lende kryesore dhe gjerat qe meson nga kjo kjo lende te duhen per gjithe jeten
  pa i ngelur hatri lendeve te tjera
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:54

  cmendim pfff ku di une
  nganjehere siikur me pelqen ndonjehere fare, sikur me acaron paksa dmth
  edhe pse si lende seshte e keqe pasi me pelqen qe merret me mjedisin, kafshet e per me teper me njeriun ku mesojne shum gjera te bukura rreth vetes sone Very Happy
  edhe pse mund ta kemi disa prej nesh inat ajo prap seshte keq si lende
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by egoistja on 19.06.08 17:44

  nder te preferuarat e mia dhe ndoshta me afer profesionit qe do te zgjedh.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by angel on 19.06.08 20:51

  Gjithashtu dhe per mua!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:41

  Lenda Nr 1 ne listen e zeze, E URREJ !
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:38

  mos!
  un e km sh qef...pastaj do vazhdoj edhe per mjeksi ...them dhe ta jap lende me zgjedhje...
  veteem termat latin me lodhin icik mua...

  Sponsored content

  Re: Cmendim keni per biologjine????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 6:15