FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:57

  si e imagjinoni te ardhmen e teknologjise?????
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:21

  SHUME TE ZHVILLUAR.

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Hacker Albano on 07.05.08 22:33

  hahahahahaha...normal qe do jete shume e zhvilluar....por e kisha fjalen cfare do sillte gjith ky zhvillim?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Snowhite on 15.05.08 15:35

  Ndonjehere krahasoj kohen e tanishme me 50 vjet me pare dhe them po pas 50 vjetesh, me te njejtin ritem do jemi zhvilluar? Nqs po, i bie qe cdo gje do ta bejne robotet edhe kompjuterat. Shpresoj qe jetes mos i humbi kuptimi pastaj.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.05.08 16:06

  Snowhite wrote:Ndonjehere krahasoj kohen e tanishme me 50 vjet me pare dhe them po pas 50 vjetesh, me te njejtin ritem do jemi zhvilluar? Nqs po, i bie qe cdo gje do ta bejne robotet edhe kompjuterat. Shpresoj qe jetes mos i humbi kuptimi pastaj.

  JAM PLOTESISHT DAKORT ME SNOWHITE...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Legend_boy on 15.05.08 17:24

  ....shume me ndryshe se e tanishmja.......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by angel on 18.06.08 0:45

  As kete lart se dinim lol!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 17:48

  Shpresoj qe te shpiket ndonje makine qe te ktheje kohen pas...
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:55

  une mendoj se do jemi te afte te ecim me shpejt sec kemi ecur deri tani...them se do jete koha e roboteve...
  un kam fiksim te njohim a ka banor te tjere (dmth jasht galaktikes tone),te hym dhe t kthehemi te vrimat e zeza...
  dhe te kem mundsi ti afrohem sa me sh diellit,kte e them per te ardhmen time Wink
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Living_bride on 29.06.08 22:55

  nuk po them si e imagjinoj se pertoj,...lol....po e kam pak frike. kjo nenkupton qe e mendoj pak a shum te veshtire, dmth rruga per t arrire te ardhmen
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by piccola_stella on 11.11.08 21:53

  ....nje zhvillim qe do sjell shkatrrimin per mendimin tim....

  Sponsored content

  Re: E ardhmja......si e imagjinoni?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:38