FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  VIDEOKLIPI ME COOL...

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 2:51

  PER MUA MORANDI-ANGEL...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by angel on 28.05.08 15:46

  Eh edhe mua me pelq shume ai vidioklip
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 15:52

  ja po bejm ne knej 1 nga el me mjete rrethanore
  por skemi ndonje ide te bukur per momentin
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by angel on 28.05.08 16:04

  Epo zakonisht keto me te thjeshtat dalin me bukur.Do ju vijne mendimet po he
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by DarkAngel on 28.05.08 21:58

  eshte fiksim fare fergie feat nelly--party peaple
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by Elboy814 on 29.05.08 17:32

  morandi angel-ka video te papar ..ta shofesh me vemendje

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by MRR-ja on 04.06.08 18:36

  une them per vidioklipin chris brown ft t-pain
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by CoYoT on 04.06.08 20:09

  FAR AWAY - NICKELBACK 4 EVA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by moon_girl on 04.06.08 21:02

  morandi-angels sepse eshte shume domethenes,por me pelqen edhe cascada-every time we touch
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by moon_girl on 04.06.08 21:03

  a se harrova,thalia-arrasando eshte njish fare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:13

  MRR-ja wrote:une them per vidioklipin chris brown ft t-pain

  per kg kiss kiss e ke fjalen ti moo? haha eshte icik cool si video Razz:P
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:17

  e mbeshtes mendimin e anetareve siper meje per video e MORANDIT me kg e tij ANGELS vertet shuum e bukur por pa harruar edhe kg tjeter te tij SAVE ME ca kg o zoot SadSad
  nje video tjeter cool fare, sidomos kercimi qe behet aty eshte ai i kg KILLA - CHERISH FT YOUNG JOJC Very Happy
  lere pastaj video e kg DIRTY - CHRISTINA AGUILERA Razz:P:P vetem ta shikoni CHRISTINEN ktu ju Razz:P
  lool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:18

  CoYoT wrote:FAR AWAY - NICKELBACK 4 EVA

  iii ca kg kjo per zotin Sad Sad sa me ben per te qare boo, ka alamet video dhe zeri ai kg
  edhe video edhe kg te bejne per te qare, te dyja Sad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:58

  dont cry - guns n roses
  vdes kur kendon axl me brek ne maj te atij pallatit te larte Very Happy lool
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:01

  lose yourself-emienm
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 18:10

  metallica - one
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 19:39

  El_ninjo wrote:lose yourself-emienm

  bravo lale Very Happy cheers
  edhe kg eshte cool Very Happy
  i madh eshte dreqi, e dua shum, imagjino mo edhe foton tek avatari e kam me EMINEMIN Very Happy Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 18.06.08 5:26

  uee ca video coool qe eshte kjo me rob shpie Razz
  shikojeni pak kush te doje Very Happy eshte i madh fare CHRIS BROWN Very Happy e adhuroj shuuum dreqin

  https://www.youtube.com/watch?v=lfuBqcfL6f0

  gjithashtu edhe video e STINES tek top fest 4 me kg MOS ME THUAJ JO ku ka bere nje kercim cool Smile
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:25

  KILLA-CHERICH FT YUNG JOC
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by g-unit girl on 20.06.08 11:02

  moon_girl wrote:KILLA-CHERICH FT YUNG JOC


  jo vetem kg por edhe video e saj ka per te ngel gjithmone njiiiishiiii
  vdes fare per kte kg dhe per kto 4 motrat CHERISH ku 2 prej tyre jane binjake, tjgtiha jane si shpiit dhe kercejne ulerime fare
  te njejten gje pra qe kercen ulerime ben edhe KAT DELUNA tek kg RUN THE SHOW eshte e madhe jo vetem tek kjo kg por edhe tek kg WHINE UP

  Sponsored content

  Re: VIDEOKLIPI ME COOL...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:06