FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  kush veshje ju pelqen me shume????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:09

  mua me plq veshjet e rrepit(lol)dhe xhisnet,xhibokset etj...
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by jeta on 04.05.08 18:01

  varet ne shkolle me sh sportive firmat e rebook,pumes,adidas i perdor sh...ndersa mbasdite pel te vishem trendy ose e varet,dolce gabana per t-shirt,jeans ose dark side varet....

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:36

  varet te gjitha pervec atyre kaubojve ato nuk me pelqejne fare

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:24

  e di si i thon ktej nga un asaj veshjes : MetalHead ! Cool
  avatar
  Trendygirl
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 11
  Age : 24
  Location : Gjirokaster, Albania
  Job/hobbies : te kercej, te dal me shoqerine, te degjoj muzike, te chatoj ne internet...
  Humor : Zakonish jam tip i qeshur.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by Trendygirl on 30.07.08 13:42

  Veshjet Trendy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by g-unit girl on 30.07.08 19:26

  veshje sportive dhe rap Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by moon_girl on 31.07.08 21:52

  xhinse dhe atlete
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by piccola_stella on 08.11.08 21:49

  ....kemishe ...xhinse....atlete...rrip...cante....kapele....

  Sponsored content

  Re: kush veshje ju pelqen me shume????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:10