FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 20:03

  un per vete nuk pelqej tradhetine,thashethemet dhe fjalet prapa kraheve........
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by sweetyxpg on 20.04.08 0:02

  memdjemadhesineeeeeee:P
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by Legend_boy on 20.04.08 10:54

  hipokrizine......
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by moon_girl on 20.04.08 11:50

  interesin
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by Snowhite on 30.04.08 19:12

  Indiferentizmin
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by jeta on 03.05.08 16:46

  te nje shok nuk me pel kur kerkon me sh se shoqeri
  thashethemet
  interesi
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by angel on 26.05.08 1:11

  Nqs nje shok do i kishte gjitha keto qe jane permend me lart sbesoj se do ishte i tille,nje shok pra.Per mua kshu do ishte te pakten
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by DarkAngel on 26.05.08 13:02

  sinqeritetin
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by angel on 26.05.08 20:43

  Besoj se e ke fjalen qe kur nuk tregohet i sinqerte,se me aq sa ke shkruar duket sikur nuk te pelqen kur eshte i sinqerte
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by DarkAngel on 26.05.08 22:26

  po e la po sinqeritetin se nese nuk tregohet i sinqerte eshte e kot qe ta kesh shok gjithmone nese e ka me ta futur

  misterjozja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : tirana
  Job/hobbies : student
  Humor : varet nga dita
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-02

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by misterjozja on 02.06.08 23:48

  Nga dikush qe e konsideroj shume shok apo shoqe nuk duroj kur une flase dhe personi ne fjale ben sikur degjon dhe nuk e ka mendjen aspak ne ate cka une them edhe pse per mua mund te jete dicka e rendesishme

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:39

  ej kjo tema nuk shkon ktu, cojeni te diskutimet shoqerore Wink
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 0:26

  qe nuk blen cigare vet dhe merr nga paketi im
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:31

  jo qe sme pelqen eshte qe nuk kujtohen iher me tmarr ntel,duhet te marrash vete e para
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by piccola_stella on 29.10.08 16:48

  ...une skam besim ne shoqeri....
  ...nuk do pranoja si shok nje te droguar , nje tradhtar , nje lafarak , nje qe shkon pas lekut , nje injorant....e shume gjera te tjera qe i urrej....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 19:17

  ska gje te mos me pelqej tetera na pelqejne tek shoket

  Sponsored content

  Re: cfare nuk pelqeni tek nje shok?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:36