FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  Cmendim keni per PC dhe internetin???

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Cmendim keni per PC dhe internetin???

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:55

  mua per vete me jane bere si droge....lol
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cmendim keni per PC dhe internetin???

  Post by g-unit girl on 26.06.08 21:08

  pc dhe internetin e kam fiksim, addicted keq fare pas tyre Very Happy aq keq sa nje dite mos te kem net ne shpi me iken truri, acarohem menjehere boooooo
  ske ce do pc pa netin apo jo?? jo per gje po na duhet msn-ja me fol me robte dhe youtube me degju kg Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Cmendim keni per PC dhe internetin???

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 22:14

  Un pas netit dhe pc, jam totalisht ADDICTED ne kuptimin e plote te fjales, nji dit pa net dhe un cmendem, jam gjith kohes me nerva dhe normal qe do perfundoj neper qendra net kafe loooooool.
  Ok seriozisht tani, interneti esht menyre shum e mire komunikimi dhe argetimi dhe esht i pazevendsushem !

  Sponsored content

  Re: Cmendim keni per PC dhe internetin???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.11.18 2:37