FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:14

  mua pergjithsesisht me pelqejne lojrat me strategji......pastaj vjen counter-strike dhe ne fund jane ato me aksion.....por me fiksim jane ato me stategji......
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by DarkAngel on 17.04.08 20:47

  counet strike qe te caj piten dhe te gjitha lojrat me aksion
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Elboy814 on 17.04.08 21:07

  Hacker Albano wrote:mua pergjithsesisht me pelqejne lojrat me strategji......pastaj vjen counter-strike dhe ne fund jane ato me aksion.....por me fiksim jane ato me stategji......
  strategjiket jan te papara fare.
  di gje ku ta gjej "age of mythology"?

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 23:28

  po re e di un.....kur te flasim ne msn do te te jap linkun qe ta shkarkosh....por ce do age of mitology-in ajo eshte me shum si perralle...njs eshte preferenca jote kjo,....do ta gjej un....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by fefe_metallica on 18.04.08 0:32

  loja strategjike ma shpifin

  kam qen i fiksum ne klas te 7 dhe cik nga klasa 8 me age of empire , luaja nga 4 ore ne dit me shoket te bullgari !  tani ne pc kam vetem couter strike , jo se e pelqej , por te mos rene si lojtar i mir qe kam qen , dhe luaj ndonjeher !

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Hacker Albano on 19.04.08 17:32

  ahhhhh counter-strike......un me cunat e klases kemi qene me te miret ne shkolle.....sidomos nga klasa e 6 dhe 7 qe nuk kishte njeri te na rrifte....por tani nuk po e luajme me........sa inat.......njs un luaja me cunat e klases age of empires 2 tek interneti perballe gjykates(tek interneti i albanit)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by angel on 28.05.08 15:53

  Spara luaj shume
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by moon_girl on 06.06.08 17:40

  me pelq shume luxor po nuk di qysh ta marr se duhet blere
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 0:55

  Solitare,murlan dhe xhol.lol
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 23:48

  OH AKOMA KE LOJRAT JU ROE U BET PER NUSE MER CI DONI LOJRAT HUAHUAHUAHUA HAJD EMEQE DUHET NJE LOJ PO THEM LINE AGE

  Sponsored content

  Re: Cfare lojrash per PC ju pelqejne me shume?????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:40