FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

September 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar


  Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Share
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by Legend_boy on 13.04.08 22:25

  TEUTA-EKONOMI-FILOZOFI,ESHTE SHUME PROVOKATORE ME NXENESIT DHE SHUME HIPOKRITE.....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:41

  zyshen e latinos paola lasagna dhe ...roberti...te anglishtes....
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by jeta on 06.05.08 23:02

  vetem gjeografine si plake qe eshte dhe qe ka nje taktike mesim dhenie si ne komunizem,e jam zene me te e me ka inat
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:59

  booo vdekje kam ate te anglsihtes( xhuxhja mutit, katunarja) Very Happy:D
  ate te fiskultures (zysha pordha modha, zysha tatto e therrsin nx Very Happy)
  edhe ato profesoret e fisk sme pelqejne fare
  pastaj kshu sdurohet asnje me ju then te drejten se kush rri e i degjon ber ber aty 45 min te cajne veshet, tbejne me dhimbje koke Mad Mad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 2:12

  po tgjithe e ca thoni ju
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by Stela on 29.12.08 14:07

  Booooo..... TATJANEN e letersis.... se duroj dot... te can koken keq fare (pse kot hyna shkencor une...) ue ue ueeeee...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:57

  pffffffffffff mesuesi i designerit se shof dot me bertet nga ehra se vete me vones

  Sponsored content

  Re: Mesues/prof qe keni me shume inat dhe pse????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.09.18 17:29