FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Share
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by Legend_boy on 13.04.08 22:22

  ME RASTE SEPSE ME PELQEN...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by AI_CUNI_ATJE on 13.04.08 22:24

  UUUUUUUUUUUUUUU SA SHIKON KY ANETARI LARTE....
  HALLALL E KA PSE MOS TE SHIKOJE, CUN I RI...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by Legend_boy on 13.04.08 22:26

  PO KU E DI TI MOR, ME MU FLE TI
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by piccola_stella on 05.06.08 18:17

  ...po pse i shikon ti legend_boy.... sfle gjum rehat pastaj .... se i ke larg ato qe shikon ne tv....pastaj ske pun tjeter ti per te ber ....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by Legend_boy on 13.06.08 11:14

  PO PO TI...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by DarkAngel on 13.06.08 16:22

  kur i bie radha edhe shohim se nuk ka ndonje gje te keqe
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:48

  skam pare kurre e as nuk dua te shoh, si duroj dot kto gjera boo @@ me ta shpif
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by A.Bare & G.Kashta on 07.07.08 0:03

  hahahahaha si bajn kto sikur skan pa ndonjeher po te gjithave gocat i ka rene rasti me pa .po sdun me tregu
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by NoMore on 14.07.08 18:33

  shof dhe shikoj sepse mesoj me shume gjera rreth seksit
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by piccola_stella on 18.07.08 19:38

  Legend_boy wrote:PO PO TI...


  JO ...spara kam kohe....
  avatar
  pobre diablo
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 3
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by pobre diablo on 21.07.08 23:17

  kur ngelim thate edhe shofim ndonjehere

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by don corleone on 12.12.08 21:24

  sa te dush sepseja eshte per durim max gjate seksit
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:40

  ca programe re vk jemi ne ore o ahahha po ne kemi mosh emr dele i bejm vet ato programe sidomos ne itali i ben ne ems te ruges ahahah

  groundset
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : Tirane/Albania
  Job/hobbies : shkolla e lart
  Humor : simpsons tv
  Reputation : 0
  Registration date : 2010-08-27

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by groundset on 27.08.10 21:38

  uh t keqen !!! edhe camera online po deshe ti !! provoni ket se e nxjerr pidhin tjetra x qef t zotit !!! edhe x ju goca esht se del kari bon kerrdine !!! www.cam4.com

  Sponsored content

  Re: SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:16