FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 2:47

  JEPNI PREFERENCEN TUAJ...
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by green street elite on 26.03.08 16:31

  PUSH ----------- ENRIQUE IGLESIAS
  COOL FARE!!!!!

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by kitty on 15.04.08 21:19

  i will bw waiting
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by DarkAngel on 15.04.08 21:23

  Lil Mama ft Chris Brown T-Pain - Shawty Get Loose
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:37

  Asnje milimeter - Arta Bajrami
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 11:39

  shqiptare se di po te huaja

  4 MINUTES -- MADONNA FT JUSTIN TIMBERLAKE eshte fiksim fare
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Snowhite on 07.06.08 16:55

  Ajo kenga qe kendojne Upstreen & Kelly po s'ia mbaj mend titullin.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:58

  CHERICHFT YOUNG JOC-KILLA
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by DarkAngel on 07.06.08 17:00

  busta rhymes ft linkin park--we made it
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by moon_girl on 07.06.08 17:01

  KERAY WEAST-AMERICAN BOY
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by piccola_stella on 08.06.08 21:54

  ah boh ...nuk ja kam idene ...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by moon_girl on 08.06.08 22:22

  dangerous-matt pokora,sebastian,timberland
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by angel on 08.06.08 22:51

  Snowhite wrote:Ajo kenga qe kendojne Upstreen & Kelly po s'ia mbaj mend titullin.
  Dhe per mua.Pa harruar dhe Nuk eshte vone-lenci ft Kelly apo Ride it
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:00

  moon_girl wrote:CHERICHFT YOUNG JOC-KILLA

  uee hallall moon_girl yll bravoo cheers cheers
  tamam kg hit, njiiish fare eshte, e kam fiksim keq fare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:02

  DarkAngel wrote:busta rhymes ft linkin park--we made it

  hallall lale edhe kjo nice eshte si kg
  sa inat qe e kane ata qe degjojne rock LINKING PARK tani qe ka bere kete kg me BUSTA RHYMES hahaha
  jo se mua me pelqejne po gjtihsesi..
  kg shum e sukseshme Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:05

  sa per HIT ka shuum kg, nje nga keto eshte YVES LAROCK - BY YOUR SIDE, eshte tamam per sezonin e veres, sidomos kur je ne plazh ose rruges me makina, cool fare
  e bukur pastaj ose me sakte ulerime, nam fare eshte edhe kg LOW - FLO-RIDA FT T-PAIN Very Happy
  PARTY PEOPLE - NELLY FT FERGIE
  DANGEROUS - AKON FT KARDINAL OFFISHALL
  WITH YOU - CHRIS BROWN

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by kitty on 19.06.08 1:01

  g-unit girl wrote:
  moon_girl wrote:CHERICHFT YOUNG JOC-KILLA

  uee hallall moon_girl yll bravoo cheers cheers
  tamam kg hit, njiiish fare eshte, e kam fiksim keq fare

  Edhe un e kam fiksim afre kte kengen: Shawty is a killa.....
  Do jete hit ps nja 1 muaj edhe When I grow up-PCD

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by kitty on 19.06.08 1:04

  Keng hit esht dhe NO STRESS-Lauren wolf(house)
  Get low is coo 2!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by fefe_metallica on 19.06.08 1:04

  ca jan kot kenge mi kitty

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:07

  Today is a good day to die - Manowar

  ma ka fiksu keq ky lart lool

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by kitty on 19.06.08 1:12

  fefe_metallica wrote:ca jan kot kenge mi kitty
  ta kam then qe i degjo te gjitha rrymat vec rregetonit dhe popullores qe i uurej!Deh ti e di qe un vdes per house dhe metal!!por kto kohet e fundit nuk kan dal me keng rrok qe t'ia bejn bum apo jo????Ka ik koha e Kurtit dhe Morrisonit ato po qe s'i arrin njeri!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:19

  kitty wrote:
  fefe_metallica wrote:ca jan kot kenge mi kitty
  ta kam then qe i degjo te gjitha rrymat vec rregetonit dhe popullores qe i uurej!Deh ti e di qe un vdes per house dhe metal!!por kto kohet e fundit nuk kan dal me keng rrok qe t'ia bejn bum apo jo????Ka ik koha e Kurtit dhe Morrisonit ato po qe s'i arrin njeri!

  affraid per mu gjithmon do jet koha e tyre, srri dot pa i degjuar, nejse mendimi jot ti e di Rolling Eyes

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by kitty on 19.06.08 1:54

  E thash ne kuptimin qe nuk do dal nje tjeter qe ti zevendesoje apo ti arrije ata! Sepse me te vertete jane te pavdekshem dhe gjithmone do kete breza qe do i vlersojne dhe do i adhurojne ashtu sic bej un dhe ti

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:56

  kitty wrote:E thash ne kuptimin qe nuk do dal nje tjeter qe ti zevendesoje apo ti arrije ata! Sepse me te vertete jane te pavdekshem dhe gjithmone do kete breza qe do i vlersojne dhe do i adhurojne ashtu sic bej un dhe ti

  cheers cheers cheers cheers cheers cheers Respekte per ty Cool
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:23

  RIDE IT-JAY SEAN
  GO_ON_GIRL-NE _YO
  RUN THE SHOW-KAT DE LUNA FT BASTA RHYMES

  Sponsored content

  Re: KENGA ME HIT E MOMENTIT...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:46