FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  cfar gjeresh ju frymezojn???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by Elboy814 on 10.04.08 17:16

  Question Question
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by Legend_boy on 10.04.08 17:17

  KENGET PSH..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by piccola_stella on 21.04.08 18:06

  shiu...perendimi...kenget e dashurise...momente te bukura ....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by moon_girl on 23.04.08 21:40

  QETESIA,KENGET E QETA(KUR JAM ME NEVRA) DHE KJO E SHOQERUAR ME NJE KUP TE MADHE NES KAFFE ........
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by Snowhite on 26.04.08 18:00

  Muzika, fotografite, kujtimet.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:28

  ...vetmia...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:46

  fotot kujtimet dhe kohet e vjetra ne shqiperi

  Sponsored content

  Re: cfar gjeresh ju frymezojn???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:56