FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ku do donit te ishit ne kto momente???

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 28.06.08 22:14

  Une sa erdha ne shpi,kshu qe ketu ku jam mire jam tani Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 28.06.08 22:48

  te kjo pamja sa hap forumin doja te isha......
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 22:51

  Doja te isha ne Firence ime,te uroja nje shoqen tim qe ka pas provim sot.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Living_bride on 28.06.08 23:28

  ne dhomen time se kam transferu pc ne kuzhine per ca kohe. ahh sa jam penduar .1ooher ne min. e mbyll dritaren e msn-s. e kuptoni vet ju...lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 28.06.08 23:30

  Eh te kupt!!Se une e kisha pc ne guzhine,sa lidha netin:ba i thashe nuk shkon pc ne guzhine do ne dhomen tone,hallin e msn kisha dhe une Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 28.06.08 23:31

  ne nje vend ku nata te ishte dite,,,, e dita te ishte nate
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Living_bride on 29.06.08 0:02

  RRUGES DUKE PI BIRRA (PLANET E MIA DHE TE NJE SHOKU KTO) EEEHHHHH....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 29.06.08 0:03

  Rruges mire po jo duke pi birra,per mua dmth
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 0:04

  rruges , por jo ne kembe se skam pik fuqie
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 29.06.08 0:05

  ne tirane
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 0:06

  Hajde angel dil ne rruge ime sepo vij un andej lart dhe dalim bashke rrugve Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 29.06.08 0:07

  Eh sa mire do ishte,po po te isha cun ama Razz
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:15

  ...ne elbasan ........
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:13

  te isha ne trieste ose brindisi e te nsiesha epr shhqiperia

  Sponsored content

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:39