FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  ku do donit te ishit ne kto momente???

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 19.06.08 11:27

  ne nje "PIZHAMA PARTY" ne BAHAMAS
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Ermagedon on 19.06.08 23:09

  Ne shkolle
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:10

  NE STADIUM DUKE PARE NDESHJEN E GJEMANISE ME PORTUGALINE
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Ermagedon on 19.06.08 23:13

  Po ti nuk po e shef as ne televizor se e ke mendjen te shkruash!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:19

  HAHA
  PO ESHTE NDRYSHE KUR JE NE STADIUM........NQS DO TE IKJA NUK PYESJA FARE PER TE SHKRUAJTUREN
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 0:41

  afer asaj
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by g-unit girl on 21.06.08 13:02

  ne elbasan prane 2 shokeve te mi te ngushte i miisss them a loot Crying or Very sad Sad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 21.06.08 14:15

  NE NJE PARTY NE NDONJE ISHULL.........ATY PRANE DETIT.......DUKE KERCYER DHE DUKE BERE GALLATA
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 25.06.08 15:37

  Ketu ku jam me thene te drejten se aq vape eshte jashte sa ste iket gjekundi
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Living_bride on 25.06.08 17:13

  do doja shuum te isha te nje lokal i ri, sermione ose rock caffe te parku. aahh sa do doja te isha atje tani. Sad
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by DarkAngel on 25.06.08 19:05

  ngjum
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 25.06.08 23:57

  Living_bride wrote:do doja shuum te isha te nje lokal i ri, sermione ose rock caffe te parku. aahh sa do doja te isha atje tani. Sad
  Tme kishe thene mua se kishim ik bashke Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:59

  vetem ktu ne shpi jo !
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Greta on 26.06.08 0:10

  Diku ne hapsiren e Tokes
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:11

  ne nje enderr te bukur...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 26.06.08 0:12

  Sa melankolike eshte kjo goce!! Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:13

  eeeeeee car ti bash...sot qenkam me te mira...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by g-unit girl on 27.06.08 20:17

  jo ne kto momente po sot do doja ta kisha kaluar ditelindjen prane dy shokeve te mi me te ngushte dhe jo keq sikur te isha edhe me ato anetare te forumit qe i kam shuum xhan, i kam perzemer, i duuua shuuum Very Happy
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 20:38

  Ne keto momente doja te isha prane g-unit girl,ta pucja pak ke faqet meqe ka ditlindjen sot.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by g-unit girl on 28.06.08 15:49

  apapap sa me do ky cun mua mer aman RazzVery Happy edhe une e kam shuum xhan ashut sic kam edhe nja dy cuna te tjere ktu ne forum te cilet jane EL_NINJO, DarkAngel dhe ky lart qe e permenda Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by moon_girl on 28.06.08 15:58

  DOJA TE ISHA NE PLAZH
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Living_bride on 28.06.08 16:07

  angel wrote:
  Living_bride wrote:do doja shuum te isha te nje lokal i ri, sermione ose rock caffe te parku. aahh sa do doja te isha atje tani. Sad
  Tme kishe thene mua se kishim ik bashke Very Happy

  pse vjen prap ti??? ika une por u merzita se po rrija kot me ate shoqen time. gjith muhabet per qefin e tyre, une shifja fefen qe ishte merzit icik.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by angel on 28.06.08 19:03

  Living_bride wrote:
  angel wrote:
  Living_bride wrote:do doja shuum te isha te nje lokal i ri, sermione ose rock caffe te parku. aahh sa do doja te isha atje tani. Sad
  Tme kishe thene mua se kishim ik bashke Very Happy

  pse vjen prap ti??? ika une por u merzita se po rrija kot me ate shoqen time. gjith muhabet per qefin e tyre, une shifja fefen qe ishte merzit icik.

  Po mi si jo vec me thuaj Razz
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Stela on 28.06.08 19:09

  pse ishte merzit fefe?? ka fillu te rri dhe ai te sermioni?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by DarkAngel on 28.06.08 19:29

  te pija nje caffe per zotinnnnnnnnnnnnn

  Sponsored content

  Re: ku do donit te ishit ne kto momente???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:54