FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ne cilin muaj keni lindur???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:55

  Gjeni se cfare karakteri keni sipas muajit qe keni lindur,,,apo ju intereson per partnerin te dini se cfar karakteri mundet te kete ne baze te muajtit qe ka lindur!

  Janar:
  Terheqes.I pelqen te vishet mire.Merzitet lehte.Rralle i tregon emocionet.Tip i ndjeshem.Realinst.Kokeforte.

  Shkurt:
  Mendime abstrakte.I pelqen realiteti dhe abstraktja.Intelegjent dhe i menqur.Personalitet nderrues.Atraktiv.Me seksi nga te gjithe.Temperament.Te qete,te turpshem dhe te thjeshte.Te sinqerte dhe besnik.I/e vendosur per t'i arritur qellimet.I pelqen liria.Rebelohet kur te kete kufizime.I pelqen agresiviteti.Teper i ndieshem dhe lendohet lehte.Nervozohet lehte por nuk e tregon.Nuk i pelqejne gjerat e panevojshme.I pelqen te beje miq por rralle e tregon publikisht. Guximtare dhe kokeforte.Ambicioz.Realizon enderrat dhe shpresat.I pelqen argetimi dhe kenaqesia.Romantik per brenda por jo edhe jashte.Besimtar dhe paksa i krisur.Mundohet te mesoje qe ti tregoje ndjenjat.

  Mars:
  Personalitet atraktiv.Seksi.Paksa te turpshem dhe te rezervuar.Te fshehte.Natyrisht i/e sinqerte,zemermire dhe plot mirekuptim.I pelqen paqja dhe qetesia.E ndjeshme ndaj te tjereve.Puthes i shkelqyeshem.Nervozohet lehte.I besueshem.Cmon vlerat dhe kthene miresine.Veshtire tregon emocionet.Ka tendenca t'ju permbahet ndjenjave.Veshtrues dhe vleresues i te tjereve.

  Prill:
  Elegant dhe i gatshemn per kompromis.Qesharak dhe humoristik.Kokeforte.Bisedues i madh.I qete dhe i permbajtur.I mire dhe perkrahes.Besnik.Punon mire me te tjeret.Plot vetbesim.I ndjeshem.qendrim pozitiv.Ka kujtese te mire.I mencur dhe cmon idete e te tjereve.I pelqen te kerkoje informata.Ne gjendje te permiresoje qejfin e te tjereve dhe/ose ti beje ata te qeshin.Ne gjendje te motivoje te tjeret dhe vetveten.I pelqejne sportet,muzika kenaqesia dhe udhetimet.

  Maj:
  Kokeforte dhe zemerngushte.I vendosur dhe i motivuar lart.Mendjekthjellet.Zemerohet lejte .I terheqe te tjeret dhe i pelqen vemendja.Ka ndjenja te thella.I bukur fizikisht dhe mentalisht.Ka qendrim te forte.Nuk ka nevoje per motivim.Paksa i terhequr parball gjinise se kundert.I pelqen te enderroje.Plot mirkuptim.Ka imagjinate te zhvilluar.Gjendje te mire fizike.I pelqejne literatura dhe artet.Nuk i pelqen te jete ne shtepi.Nuk i pelqen te kete shume femije.Punon shume.

  Qershor:
  Keni personalitetin me te mire dhe eshte kenaqesi te jesh prane jush.Ju pelqen te beni miq te rinj dhe te dilni.Jeni flirt i shkelqyeshem dhe me siguri keni nje partner shume atraktiv.I besueshem.

  Korrik:
  Kenaqesi te jesh me te.Mban fshehtesi.I veshtire te kuptohet.I qete pos nese eksitohet apo tensionohet. Eshte krenar per vetveten.Ka reputacion.I sinqerte.Brengoset per ndjenjat e njerzve.Miqesor.lehte ti afrohesh.Temperament dhe i paparashikueshem.Lendohet lehte.Nuk hakmerret.I udheheqe tjeret fizikisht dhe mentalisht.I kujdesesshem dhe i dashur.Kujdeset per te tjeret me respekt.

  Gusht:
  Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.Shume hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.

  Shtator:
  Atraktiv dhe dinamik.Vendimtar dhe i ngutshem,,,mirpo shpesh pendohet.Atraktiv dhe i kujdesshem ndaj vetvetes.Mentalitet te forte.I pelqen vemnedja.Diplomatik.I kujdesshem dhe zgjedhes i problemeve te huaja.Trim qe nuk frigohet.Avanturist.I dashur dhe i kujdesshem.Zemermire.Ne shumicen e rasteve ka shume miq.Kenaqet me te berit dashuri.Emocional.I nguteshem.Nganjehere seksi ne nje menyre qe vetem i dashuri mund ta kuptoje.

  Tetor:
  I pelqen te flase.I do ata qe e duan.I pelqen ti vendose gjerat ne qender te vemendjes.I bukur perbrenda dhe fizikisht.Genjen por nuk shtiret.Nervozohet shpesh.Iu kushton kujdes te madh miqve.Gjithmone krijon miq te rinj.Lendohet lehte mirpo edhe sherohet lehte.Enderrimtar.Nuk kujdeset qe ti kontrolloje ndjenjat.I paparashikueshem.Shume i menqur,,,mirpo definitivisht me i lezetshmi dhe me seksi nga te gjithe qe e rrethojne.

  Nentor:
  I besueshem dhe besnik.Shume pasionant dhe i rrezikshem.Di te jete i eger kohe pas kohe.Di se si te kenaqet.Seksi dhe misterioz. Te gjithe terhiqen nga personaliteti i bukur perbrenda dhe jashte sikurse edhe pavarsia e tij/saj.Lozonjar mirpo ka fshehtesi.Shume emocional dhe temperamert kohe pas kohe.Takohet pa problem me njerez te rinje dhe krijon grupe shoqerore shume lehte.I pafrike dhe i pavarur.Verehet ne turme.Shume i menqur.Ne pergjithsi meshkujt me te njohur kane lindur ne kete muaj. Nese iu ndodhe ndonjehere te filloni lidhjen me dikene qe ka lindur ne kete muaj,,,mbajeni me ngulim pasi qe jane shume te rrale!!!

  Dhjetor:
  Kjo thjeshte don te thote qe jeni personi me i bukur qe ekziston.Me i bukur se te gjithe ata te mujave te tjere.Besnik dhe zemermire.Garues ne cdo gje.Aktiv ne lojera dhe gara.I padurim dhe i nguteshem.Ambicioz.I thejshte per te biseduar,edhe pse veshtire te kuptohet...Ndikohet lehte me butesi.Foles i embel dhe i kujdesshem.Ka shume ide.Ka mendje aktive.Qesharak dhe humorist.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 16:11

  UNE KAM LINDUR NE TETOR....


  Tetor:
  I pelqen te flase.I do ata qe e duan.I pelqen ti vendose gjerat ne qender te vemendjes.I bukur perbrenda dhe fizikisht.Genjen por nuk shtiret.Nervozohet shpesh.Iu kushton kujdes te madh miqve.Gjithmone krijon miq te rinj.Lendohet lehte mirpo edhe sherohet lehte.Enderrimtar.Nuk kujdeset qe ti kontrolloje ndjenjat.I paparashikueshem.Shume i menqur,,,mirpo definitivisht me i lezetshmi dhe me seksi nga te gjithe qe e rrethojne.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Legend_boy on 10.04.08 17:16

  DHJETOR:
  Kjo thjeshte do te thote qe jeni personi me i bukur qe ekziston.Me i bukur se te gjithe ata te muajve te tjere.Besnik dhe zemermire.Garues ne cdo gje.Aktiv ne lojra e gara.I padurim dhe i ngutshem.Ambicioz.I thjeshte per te biseduar edhe pse veshtire te kuptohet...Ndikohet lehte me butesi.Foles i embel dhe i kujdesshem.Ka shume ide.Ka mendje aktive.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by DON_PABLO on 15.04.08 19:14

  shtator
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by fefe_metallica on 15.04.08 20:01

  shkurt
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by DarkAngel on 15.04.08 20:59

  une ne qershor
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by piccola_stella on 19.04.08 15:25

  El_ninjo wrote:
  Maj:
  Kokeforte dhe zemerngushte.I vendosur dhe i motivuar lart.Mendjekthjellet.Zemerohet lejte .I terheqe te tjeret dhe i pelqen vemendja.Ka ndjenja te thella.I bukur fizikisht dhe mentalisht.Ka qendrim te forte.Nuk ka nevoje per motivim.Paksa i terhequr parball gjinise se kundert.I pelqen te enderroje.Plot mirkuptim.Ka imagjinate te zhvilluar.Gjendje te mire fizike.I pelqejne literatura dhe artet.Nuk i pelqen te jete ne shtepi.Nuk i pelqen te kete shume femije.Punon shume.  ...si esht e mundur ....qeka pak a shum si tipi im....

  Kokeforte dhe zemerngushte:jo zemren e kam te madhe ...nuk jam e keqe....por nuk esht faji im qe ne zemren time ka vend vetem per tre vet ...hahahaha bej shaka....
  I vendosur dhe i motivuar lart. ...dihet ajo qe jam e vendosur...
  Zemerohet lejte ....nuk e di pse por po...
  I terheqe te tjeret dhe i pelqen vemendja. ...jetoj edhe pa vemendjen e te tjereve...por kujt si pelqen te jet ne qender te vemendjes...
  I bukur fizikisht dhe mentalisht....un nuk thash gje ...por meqe e thot ky ..ndoshta...
  Ka qendrim te forte. ...te drejten ...shkam e kam koken....
  Nuk ka nevoje per motivim....noiher edhe duhet...
  Paksa i terhequr parball gjinise se kundert....ca do te thush me kte ti eee?
  I pelqen te enderroje. ...problemi esht qe me pelqen te enderrojme sy hap...
  Plot mirkuptim. ...mendoj se po...
  Ka imagjinate te zhvilluar. ...ne te gjitha kuptimet ishte kjo ????
  Gjendje te mire fizike. ..mir jam shyqyr zotit...
  I pelqejne literatura dhe artet...shum ...shum....por edhe shkencat e natyres
  Nuk i pelqen te jete ne shtepi. ...me pelqen ..por me shum me pelqen te dal...
  Nuk i pelqen te kete shume femije....me then te drejten nje djal do doja...
  Punon shume. ...studjoj dhe punoj ....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by devil princess on 19.04.08 16:20

  KORRIK
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Snowhite on 01.05.08 18:09

  Nentor.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by moon_girl on 01.05.08 20:43

  MAJ
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by angel on 28.05.08 15:07

  Mars:
  Personalitet atraktiv.Seksi.Paksa te turpshem dhe te rezervuar.Te fshehte.Natyrisht i/e sinqerte,zemermire dhe plot mirekuptim.I pelqen paqja dhe qetesia.E ndjeshme ndaj te tjereve.Puthes i shkelqyeshem.Nervozohet lehte.I besueshem.Cmon vlerat dhe kthene miresine.Veshtire tregon emocionet.Ka tendenca t'ju permbahet ndjenjave.Veshtrues dhe vleresues i te tjereve.


  Me pelqen,me pelqn.Shume gjera per te mos thene gjithcka ca thuhet ketu vlejne per mua!!
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Cinderella on 29.05.08 19:35

  Une janari,po ce do ma paskeni be me hile!!! Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Greta on 29.05.08 21:25

  Prilli pothuajse shumicen e gjerave jane si aty... Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by angel on 29.05.08 21:55

  Cinderella wrote:Une janari,po ce do ma paskeni be me hile!!! Very Happy
  Hahaha e pra sa pak paskan shkruajtur per Janarin.Apo ngaqe eshte muaji pare,frymezimi i ka ardh me vone si duket:D
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 21:11

  QERSHOR Very Happy
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by egoistja on 15.06.08 22:04

  Korrik:
  Kenaqesi te jesh me te.Mban fshehtesi.I veshtire te kuptohet.I qete pos nese eksitohet apo tensionohet. Eshte krenar per vetveten.Ka reputacion.I sinqerte.Brengoset per ndjenjat e njerzve.Miqesor.lehte ti afrohesh.Temperament dhe i paparashikueshem.Lendohet lehte.Nuk hakmerret.I udheheqe tjeret fizikisht dhe mentalisht.I kujdesesshem dhe i dashur.Kujdeset per te tjeret me respekt.
  (Eeeeeee lene ma. vetem se un nuk fal shpejt dhe hakmerrem per cdo gje)

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:00

  se mbaj mend Razz
  ja dhe nja 3 dit do e merrni vesh po he Razz

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by anny on 18.06.08 13:23

  un kam lindur ne shkurt dhe per sa i perket atyre te qe jan shkruajtur me siper rreth muajit shkurt ishin pak a shum te drejta per karakterin tim.por e vetmja qe i kishte ren pikes ishte kur thoshte qe esht tip i ndjeshem dhe qe nervozohet leht(kjo e fundit esht shuuuuuum e veretet)......
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 0:47

  Maj:
  Kokeforte dhe zemerngushte.I vendosur dhe i motivuar lart.Mendjekthjellet.Zemerohet lejte .I terheqe te tjeret dhe i pelqen vemendja.Ka ndjenja te thella.I bukur fizikisht dhe mentalisht.Ka qendrim te forte.Nuk ka nevoje per motivim.Paksa i terhequr parball gjinise se kundert.I pelqen te enderroje.Plot mirkuptim.Ka imagjinate te zhvilluar.Gjendje te mire fizike.I pelqejne literatura dhe artet.Nuk i pelqen te jete ne shtepi.Nuk i pelqen te kete shume femije.Punon shume.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Living_bride on 19.07.08 10:38

  Qershor:
  Keni personalitetin me te mire dhe eshte kenaqesi te jesh prane jush.Ju pelqen te beni miq te rinj dhe te dilni.Jeni flirt i shkelqyeshem dhe me siguri keni nje partner shume atraktiv.I besueshem.

  sa po me pelqeka pershkrimi immm. Razz Razz
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 23:45

  un ne gusht ahahahahhahaa si qenka kjo tamam per mua huahuahuahuahua


  Gusht:
  Personalitet qe i pelqen te dale.Ka qejf te rrezikoje.Kenaqet me vemendjen e dikujt.Nuk ka vetekontrolle.Zemermire.Ka vetbesim.I zhurmshem.Shume hakmerres.Lehte te kalosh kohen dhe te bisedosh me te.I pelqejne bisedat dhe kendimi.Enderrimtar i madh.Lehte humbe vemendjen.Urren kur nuk i besohet.Misterioz.Ka imagjinate te zhvilluar.Kokeforte.Kurreshtar.I pavarur.

  Sponsored content

  Re: ne cilin muaj keni lindur???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:49