FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar


  i kam shum inat...

  Share

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: i kam shum inat...

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:07

  i kam shuuuuuum inat njerezit qe shtiren, qe per te arritur qellimet e veta kane jo 1 por 101 ..fytyra e urrej hipokrizine...qe po qarkullon shum po shuuuuum dendur ama ...nuk po dime me se ke kemi prane....jeni dakord besoj ???
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: i kam shum inat...

  Post by g-unit girl on 05.08.08 13:25

  endrra e fjetur wrote:i kam shuuuuuum inat njerezit qe shtiren, qe per te arritur qellimet e veta kane jo 1 por 101 ..fytyra e urrej hipokrizine...qe po qarkullon shum po shuuuuum dendur ama ...nuk po dime me se ke kemi prane....jeni dakord besoj ???

  shuuuuum dakort Wink

  i kam shuum inat prindrit qe si lene femijet e tyre te dalin me shoqerine Mad:x
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: i kam shum inat...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:54

  mendjemadhet sidomos femrat dhe ata qe shofin ku ta fusin

  Sponsored content

  Re: i kam shum inat...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.11.17 12:18