FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  i kam shum inat...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  i kam shum inat...

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:50

  ata qe nuk din gje tjeter vec interesit Mad Mad Mad Mad
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: i kam shum inat...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 15:52

  edhe une keto njerez kam inat.....
  por cfare ti besh e la qe keto njerez po shtohen si kerpudhat mbrapa shiut....
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i kam shum inat...

  Post by Legend_boy on 10.04.08 17:23

  KAM SHUME INAT HIPOKRITET..
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: i kam shum inat...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 15.04.08 17:32

  I KAM SHUME INAT KEPUCET E LAGURA NGA SHIU....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: i kam shum inat...

  Post by piccola_stella on 16.04.08 22:00

  njerzit qe kapen pas lekut ......ose ata qe bejn cdogje perfshir ktu edhe te lendojn dike tjeter vetem per interes..........
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: i kam shum inat...

  Post by Legend_boy on 16.04.08 22:01

  syte duhet ti kesh patjeter si ajo e profilit....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: i kam shum inat...

  Post by moon_girl on 16.04.08 22:49

  i kam shum inat njerezit qe duan te duken dhe ngjitin si plesht prapa vetem per interes.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: i kam shum inat...

  Post by Snowhite on 27.04.08 16:28

  Shoferet qe ecin me drita te gjata naten, mendjemedhenjte, ata qe mbajne peshq ne akuariume dhe zogj ne kafaze ne shtepi.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: i kam shum inat...

  Post by moon_girl on 27.04.08 16:57

  KE TE DREJTE SE PASTAJ KUR DO IA JAPI SHTRIGA MOLLEN E HELMUAR S'KA KUSH TI NDIHMOJE SE KAFSHET I KANE NE KAFAZ!!!
  HAHA
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: i kam shum inat...

  Post by Elboy814 on 27.04.08 16:59

  i kam shum inat ata qe thon se do bejn dicka dhe se majn falen,,,,,,,,
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: i kam shum inat...

  Post by angel on 09.05.08 22:51

  Provimet padiskutim
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: i kam shum inat...

  Post by fefe_metallica on 10.05.08 0:30

  asgje skam me inat !
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: i kam shum inat...

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:33

  Ata qe me kane inat.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: i kam shum inat...

  Post by angel on 16.05.08 23:45

  Mendjemedhenjte
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: i kam shum inat...

  Post by CoYoT on 30.05.08 14:53

  robt parazit...

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: i kam shum inat...

  Post by kitty on 10.06.08 23:39

  Sidomos cunat qe bejn si gangstera me motorra e gjera(me leket e prinderve; ne kurriz te prinderve qe lodhen); dhe kto tipa nuk bejn asgje per veten e tyre pasi qellimi i tyre esht shum i ceket; dhe ata jan vet shum te ceket menderisht;nuk msojn asgje;nuk punojn thjesht jan parazit!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: i kam shum inat...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 6:05

  sa bukur qe e ke thene per zotin, tamam pordha modhe, katunaret
  une i kam vdekje cunat pse do thoni, se as me gjujt nje femer nuk dine, maloket e qelbet
  tjeter kam inat njerezit qe ofendojne apo te shajne e tallen me te tjeret
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: i kam shum inat...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 11:38

  i kam shuuum po shuum inat edhe ato njerez qe fusin une tek shoqeria ime dhe perpiqen ta shkaterrojne ate, sa duua ti vras, qelbesirat Mad Mad Mad

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: i kam shum inat...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:08

  skam me nerva te kem inate !
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: i kam shum inat...

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:29

  Legend_boy wrote:syte duhet ti kesh patjeter si ajo e profilit....


  ...i kam me te bukur....

  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: i kam shum inat...

  Post by g-unit girl on 28.07.08 15:02

  i kam shum inat njerezit qe fusin hundet ne punet e mia personale, qe duan te dien gjithcka, me acarojne me pyetjet e shumta qe bejne Mad:x
  avatar
  fuck love
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 28
  Location : tirana
  Job/hobbies : futboll
  Humor : bosh
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-29

  Re: i kam shum inat...

  Post by fuck love on 29.07.08 23:30

  ashu eshte ke tdrejte jane te padurushem
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: i kam shum inat...

  Post by egoistja on 01.08.08 16:46

  i kam shum inat ato tipat qe hapen e qe nderkohe rrin mbajne pemet e bulevardit me kurriz mos bien,me duket se kane leshuar rrenje e i kan be me te medhaja se te pemeve.................
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: i kam shum inat...

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.08.08 23:07

  egoistja wrote:i kam shum inat ato tipat qe hapen e qe nderkohe rrin mbajne pemet e bulevardit me kurriz mos bien,me duket se kane leshuar rrenje e i kan be me te medhaja se te pemeve.................


  hahahhahahah sa e forte kjo fjale.hahahahhah.hallall lal,ashtu eshte.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: i kam shum inat...

  Post by moon_girl on 02.08.08 17:52

  i kam shume inat njerezit qe flasin mbrapa kraheve

  Sponsored content

  Re: i kam shum inat...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:34