FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  thenie filozofike...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  thenie filozofike...

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:45

  Thėnie tė Famshme nga Jim Morrison i MADH:

  Pėr Jetėn dhe Veten.....

  1. Kam lindur duke qare kur te gjithe qeshnin. Do te vdes duke qeshur kur te gjithe do qajne!

  2. Bej qe jeta jote te jete nje enderr por mos lejo qe endrra te behet jeta jote!

  3. Jeta me dhuroi tre zgjidhje: seks, droge, dhe vdekje. Une zgjodha 2 te parat; e treta me zgjodhi mua.

  4. Dielli qe perendon te prek ne shpirt vetem per te te kujtuar se te vodhi dhe nje dite.

  5. Mos jeto me friken e vdekjes por vdis me gezimin se ke jetuar.

  6. Me mire te humbasesh nje ēast te jetes sesa jeten ne nje ēast.

  7. Ne nuk jemi ata qe jemi por vetem ajo qe te tjeret shohin tek ne.

  8. Derisa ngjyra e lekures do te jete me rendesishme sesa ngjyra e syve, do te kete lufte.

  9. Me mire nje fund i deshperuar sesa nje deshperim pa fund.

  10. Te lindesh e pastaj te vdesesh. Ky eshte absurditeti i jetes. -  Pėr Vdekjen, Trishtimin dhe Hidhėrimet e Dashurisė...

  11. Prapa ēdo loje ekziston ideali i vdekjes.

  12.Te gjithe kerkojne nje mik, por asnje nuk provon te behet i tille.

  13. Po u zgjove ne mengjes dhe nuk e pe diellin ose dielli je ti, ose ke vdekur.

  14. Perse nuk na lejojne te dashurojme ...X vjeē kur mund te vdesim ne ēdo moshe?!

  15. Nuk ju kerkova une te me lindni, ndaj me lini te jetoj. -

  16. Dikush pret shiun per te mos qare vetem. -

  17. Buzeqesh gjithnje edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtuar, sepse me i trishtuar se nje buzeqeshje eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre. -

  18. Jeta eshte veē nje enderr ne rrugen e vdekjes

  19. Uroj qe kur te vdes te shkoj ne parajse, sepse ferrin e jetova ketu. -

  20. Dashuria eshte gezimi i qenies 2, tmerri qe mbetesh 1, frika qe behesh 3. -

  21. Nese juve ju mugon dikush ne bote, per mua jeni ju qe i mungoni botes. - YLL!

  22. Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per buzeqeshjen tende. - Shume e vertete edhe per mua ne fakt dhe e di qe kam nje person te tille
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: thenie filozofike...

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 18:38

  lexova 1 dit ja 2 mesime nga viti i 4 i filozofis ................

  hera e pare qe smarr vesh gje megjithesi nuk kishte fare numra (shifra)

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: thenie filozofike...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:08

  fefe_metallica wrote:lexova 1 dit ja 2 mesime nga viti i 4 i filozofis ................

  hera e pare qe smarr vesh gje megjithesi nuk kishte fare numra (shifra)

  ato si kam marr vesh as un gjith vitin confused
  nji zot e di si me doli 9 filozofia Exclamation

  Sponsored content

  Re: thenie filozofike...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:53