FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  vjen nje moment dhe...

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 19:58

  haha
  dhe mu me ecen me ty por me denaden jo hahaha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 22:59

  wahahahahahahaha vjen nji moment dhe ktu plas sherri Razz

  rrini urt kalamaja tongue
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 17.06.08 19:09

  Vjen nje moment dhe thua "ah sikur te isha ne el".
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 19:17

  Snowhite wrote:Vjen nje moment dhe thua "ah sikur te isha ne el".

  ke te drejte bukuloshe Very Happy jo nje po shuum here e thua kte
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:49

  hajde ndryshojm vendet ti lart lol
  po vetem per paradite , se mbasdite du te jem ne elbasan haha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:50

  ej sdo ishte keq re Very Happy po nji dit pse vetem paraditen, kaq pak e lool
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 0:50

  Vjen nje moment dhe une do shtrihem per te fjet.Hajt naten!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:51

  Naten mi, vjen nji moment dhe robt ja fusin gjumit Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 0:52

  ahaha,rrofsh po e di ti qe vjen nje moment dhe robt kthejne mendje? lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 0:56

  Eternal_Light wrote:ej sdo ishte keq re Very Happy po nji dit pse vetem paraditen, kaq pak e lool

  epo mbasdite e di vet ...... Wink Wink

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 0:58

  fefe_metallica wrote:
  Eternal_Light wrote:ej sdo ishte keq re Very Happy po nji dit pse vetem paraditen, kaq pak e lool

  epo mbasdite e di vet ...... Wink Wink

  Very Happy Very Happy Wink Wink

  vjen nji moment dhe kjo linja te acaron komplet Evil or Very Mad
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 1:07

  Vjen nje moment dhe ky momenti te gjen prape ne forum Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 1:10

  hahahahahahahahahaha sa e madhe kjo me ej looooooool

  vjen nji moment dhe sdi ku je
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 1:17

  Vjen nje moment dhe Fefe humb fare!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 1:19

  vjen 1 moment dhe kto te 2 e kuptojn qe i mori malli per fjalet e mia hahaha lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 1:19

  haha vjen nji moment dhe te merr vertet malli per fefen Sad
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 1:20

  Vjen nje moment dhe si papritur Fefe behet vip!! lol!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 1:21

  vjen nji moment kjo siper e kupton qe fefe esht VIP, dmth qe ashtu ka qen e do jet Wink lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 1:23

  Vjen nje moment dhe nga fj e kesaj lart Fefe behet me verte vip,tani po Lol Very Happy
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 1:24

  vjen 1 moment qe kto te bejn qefin me fjal qe ke inat haha

  puc kte lart se mka marr malli , mgjth kte ne tr e kam taku me afer sesa angel qe eshte ne el haha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 1:25

  kte lart e kisha fjalen per eternal_light lol

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 1:26

  vjen nji moment dhe robi futet ne msn hihihi Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 18.06.08 1:28

  fefe_metallica wrote:kte lart e kisha fjalen per eternal_light lol
  U kuptua pa prob!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 2:16

  vjen nji moment dhe te dilet per xhiro nga parku ne kte or !
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 18.06.08 2:18

  vjen 1 moment dhe te flihet gjuumee

  Sponsored content

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:49