FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  vjen nje moment dhe...

  Share
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Greta on 30.05.08 22:19

  Vjen nje moment dhe tasti i tastjeres ste punon me...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 30.05.08 22:28

  Vjen nje moment dhe do hysh ne forum.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:29

  vjen nje moment dhe prishet koha,por edhe planet per plazh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by DarkAngel on 07.06.08 15:47

  vjen nje moment qe s'hapet koha:D
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 07.06.08 18:39

  vjen nje moment qe kerkon shume gjera
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 08.06.08 19:26

  Vjen nje moment qe te hahet buke,si mua tani psh!! Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 08.06.08 20:40

  vjen nje moment qe mbaron se ngreni buke si une tashti
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 10.06.08 15:14

  Vjen nje moment dhe thua "shyqyr qe mbaroi kjo shkolla".
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 10.06.08 15:21

  Vjen nje moment dhe kthehesh ne shtepi
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.06.08 18:12

  vjen nje moment dhe trupi nuk te djeg me nga plazhi....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 10.06.08 19:27

  Vjen nje moment dhe te shkeputet msn edhe kur hyn prape nuk gjen asnje online.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 10.06.08 21:57

  vjen nje moment qe mushkonja ta ben krahun puckurriza puckurriza
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 10.06.08 22:11

  Vjen nje moment qe ne forum hyn moon_girl e vazhdon te shtoje replikat e saj gjithmone e me shume
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 10.06.08 22:15

  vjen nje moment dhe angel edhe pse eshte ne linje nuk i pergjigjet shume temave
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 11.06.08 1:10

  vjen nje moment dhe ia fut ekranit te kompjuterit "bam" (sigurisht per te vrare mushkonjen). Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 15.06.08 22:32

  Vjen nje moment dhe mami te acaron duke te thene cohu nga pc se qe kur kemi ardh aty ke ndenjur!! Mad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 15.06.08 22:39

  vjen nje moment qe une gjeje angel online dhe bejme nje dore muhabet

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:27

  vjen nji moment dhe e kupton se ke ren brenda Razz
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Elboy814 on 16.06.08 18:29

  vjen nje moment dhe....nuk shtyhet me kshu

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 18:57

  vjen nji moment dhe i thu mirupafshim robve qe jan online ne forum se duhet me msu :S:S
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 16.06.08 19:47

  Vjen nje moment dhe hyn prape ne forum
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 19:48

  vjen nje moment dhe thua: o zot s dua te vdes, nuk mundem te vazhdoj dot me Sad Sad Sad
  kam nja dy dite qe ndihem kshu Sad
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 19:51

  angel wrote:Vjen nje moment dhe hyn prape ne forum
  \

  po shyqyr qe erdhe mi lal e sidomos tani qe jam edhe une Very Happy:D
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 19:56

  vjen 1 moment por spo vjen ai moment qe pret (qe te vij 1 sms ne cel per te dal )
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 16.06.08 19:58

  g-unit girl wrote:
  angel wrote:Vjen nje moment dhe hyn prape ne forum
  \

  po shyqyr qe erdhe mi lal e sidomos tani qe jam edhe une Very Happy:D
  Prandaj hyra me shume se me ty me ecen mhb.Pale kur paska hy dhe Fefe Very Happy

  Sponsored content

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.12.18 0:11