FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  vjen nje moment dhe...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  vjen nje moment dhe...

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:37

  vjen nje moment dhe do ndahesh nga ajo...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 15:43

  vjen nje moment qe lodhesh aq shume se nuk do te doje te zgjoheshe me...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Legend_boy on 10.04.08 17:26

  VJEN NJE MOMENT QE NUK DO TE DUASH ME....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by devil princess on 10.04.08 21:50

  VJEN NJE MOMENT QE RRITESH PPPPFFFFF SA KOT
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by piccola_stella on 16.04.08 21:50

  vetem nje moment ta ktheja kohen mbrapa.....
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 16.04.08 22:51

  vjen nje moment dhe gjindesh midis dy zgjidhjeve te veshtira dhe nuk di kush eshte me e mira.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by DarkAngel on 18.04.08 18:06

  vjen nje moment kur nuk do tja dish per njeri,...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Legend_boy on 18.04.08 18:08

  VJEN NJE MOMENT QE MENDON PER VDEKJEN..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by DarkAngel on 18.04.08 18:11

  vjen nje moment kur te vjen i gjume qe se ke idene:)
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Legend_boy on 18.04.08 18:14

  VJEN NJE MOMENT QE DO DUSH NJE PERSON MARREZISHT
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by DarkAngel on 18.04.08 18:15

  vjen nje moment kur ke nevoje per personin qe do me shume
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by piccola_stella on 24.04.08 16:12

  ...vjen nje moment dhe dashurohesh me frutin e ndaluar....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by angel on 24.04.08 22:46

  Vjen nje moment kur do ti thuash MJAFT gjithckaje dhe te gjitheve.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by fefe_metallica on 24.04.08 23:01

  vjen 1 moment dhe merzitesh mbas shume kohesh qe ke qen sh mir !
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Elboy814 on 24.04.08 23:55

  vjen dhe nje moment dhe smban me uj pilafi,esht kulmi
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Greta on 25.04.08 18:22

  Vjen nje moment dhe kupton qe gjerat sjane ashtu sic i mendoje ti...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 25.04.08 20:38

  VJEN NJE MOMENT KUR BEN GJENE ME TE CMENDUR QE NUK E KE PAS MENDUAR TA BESH AS NE ENDERR!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:37

  Vjen nje moment dhe lodhesh duke kerkuar shume nje gje, dhe vendos te heqesh dore fare.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 03.05.08 13:59

  VJEN NJE MOMENT DHE MASHTROHESH SI BOREBARDHA
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by alban_kalajsi on 03.05.08 15:11

  Vjen nje moment qe jeta ndryshon krejt papritur
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by jeta on 03.05.08 16:58

  vjen nje moment dhe thua TE DUA
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:52

  Vjen nje moment dhe acarohesh me mushkonjen qe te ben zhurme te veshi.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 17.05.08 10:11

  VJEN NJE MOMENT DHE I HAP DEREN QE TE HYJE
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by DarkAngel on 17.05.08 14:26

  vjen nje moment qe i harron te gjithe vetem per dicka
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by moon_girl on 30.05.08 21:01

  VJEN NJE MOMENT DHE ME PAS TE TJERE PAS TIJ

  Sponsored content

  Re: vjen nje moment dhe...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.11.18 2:31