FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  thenie per dashurine...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  thenie per dashurine...

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:27

  te duash eshte veper te mos tregosh eshte kryeveper
  dashuria te hedh ne lume e te thot ste hodha une......................
  Dashuria, fjale e shpikur nga poetet per te bere rime me zemren
  Asgje s'del me perfekte se sa gjithcka qe eshte e organizuar nga llogjika e arte e dashurise
  "Nuk ka ndjenje me egoiste se dashuria e cila kur lendohet kthehet ne ndjenjen me pak zemergjere"
  dashuria dashuron ate dashuri qe di te dashuroje dashurine e dashuruar
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: thenie per dashurine...

  Post by DON_PABLO on 15.04.08 19:35

  humbje kohe.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.04.08 19:59

  ...kam mesuar qe dashuria te lendon ateher kur ti nuk e pret.....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:21

  .........te gjith e dinin qe te doja shum...ti vet kerkove qe vec per ty te isha une...por ajo ndjenj aq e vertet ... sot ka humbur si kripa ne det...ato sy te dashuruar....me urrejtje jan mbuluar...momentet tona u zhduken ... ashtu si dhe petalet e atij trendafili te kuq...qe dite pas dite flete-flete u tha...zeri jot ne mendje me esht perseritur...por sot ai ze eshte i lodhur i rraskapitur....dhe ledhatimet e tua dikur te ngrohta ...sot jan akull per trupin tim...sot me date ........ato ledhatime gjeten perfundim...se jan me te ftohta se vet bota...per nete me rradh me ke torturuar...por sot te vura nje emer :"NJERI I HARRUAR"... prandaj une skam nevoj per nje njeri ....se askush prej nesh e njeh fjalen dashuri...ne nje mesazh padashje te ruajtur.."NJERIU I HARRUAR" ka shkruar shpirti im...por nuk e di ne ajo fjal ka kuptim...nuk ben me pjes ne fjalorin tim...ndoshta un nuk jam e lumtur....por endrrat e mia nuk jan mbuluar nga erresira...une jam e lir te fluturoj...un jam e lir te shkuaren ta harroj...dhe ti "NJERI I HARRUAR" mos me gjyko pse te them STE DUA...mos me gjyko se nje zot e di c'ishe dikur ti per mua....nje zot e di sa i doja un ata sy ....nje zot e njeh ndjenjen qe kisha per ty....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:21

  ...NESER KALON... Mengjes, ky qiell i vrejtur... pa yje ka mbetur... kjo hene qe shkon... dhimbjen harron... ky djell qe vonon... gezimin se kujton... nga syt e tu te kalter... shum lot kan rene... dhe sot prap loton... ajo thik dashurie... akoma ne zemer rendon... e qeshura nuk vjen ... buzen tende me nje tjeter ngatarron... por mos u frikso... vetem nuk je... lotet e qiellit mbi vete i ke... djelli prap do te vij... buzeqeshja rrugen do ta gjej ... tek ti do arrij.... e nese ajo vonon... nisu kerko... tradhtin harro...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:23

  ...PSE...
  ...dua ta harroj dhimbjen qe me shkatrroi... syt e tu te mallkuar ... me te cilet aq shum isha dashuruar... c'faj kisha un qe ajo ste pranonte... nga ta dija se nje dhimbje dashurie po te lendonte... ti e dije qe me shpirt te dashuroja... dhe e ndjeje dhimbjen qe me pas un do kaloja... perse nuk kerkove tek un nje shoqeri... se nuk mund te shtiresh gjith jeten ne dashuri... si shoqe do te kisha ndihmuar... qe ate vajz ta harroje... por ti deshe qe me mua tu argetoje... ama gabohesh djalosh.... se vet e kerkove ... qe perseri vuajtjen ne dashuri ta provosh... ndaj tek un mos guxo te kthehesh perseri... mos guxo se nuk do gjesh dashuri...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:24

  DASHURIA PARE

  TE NJOHA UN NE RINI,
  KUR ENDE ISHA NJE FEMIJE.
  TE NJOHA ATEHER KUR ISHA E PASTER,
  NJE VOGELUSHE QE S'DINTE CDO TE THOSHTE FJALA DASHURI...
  POR MJAFTOI NJE SEKOND,
  TE MA RREMBEJE ZEMREN...
  MJAFTOI NJE SHIKIM NGA SYT E TU,
  QE TE ME SHKRINTE SI VESA NE MENGJES...
  MJAFTOI NJE PUTHJE NGA BUZA JOTE,
  QE ZJARRIN E SHPIRTIT TA NDEZ...
  TI BERE QE KY FEMIJE I PASTER TE DESHIRONTE TRUPIN TEND...
  TI MESOVE KTE VOGELUSHE TE DONTE ME SHUM SE ASKEND...
  TI ISHE PER MUA NDJENJA E PARE NE MENGJES...
  TI ISHE DASHURIA E PARE NE KTE JETE...
  ISHE ENDRRA, SHPRESA, MENDIMI, FILLIMI, MBARIMI...
  POR GABOVE!!!
  SE DASHURINE ME GENJESHTRA E MASHTRIME MA MESOVE...
  NDAJ SOT MBETESH DASHURIA IME PARE, DJALI IM I PARE...
  POR VETEM KAQ !!!!
  SE ZEMRES, ENDRRES TIME VEC VDEKJA I VE KUFIJE...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:26

  .......ti erdhe me hapat e dashurise dhe trokite ne portat e zemres sime.
  ajo e verbuar nga shkelqimi yt, i hapi portat e arta intime...
  po ku ta dinte kjo zemer e bekuar ,
  po ku ta dinte ajo se si ishe ti?
  ajo ishte marrezisht e dashuruar
  dhe ndjenja me e sinqerte quhet DASHURI.
  po c`faj te pati e shkreta zemer qe copa-copa e copetove?
  c`faj te pati i mjeri shpirt` qe kaq shume e helmove...?
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: thenie per dashurine...

  Post by piccola_stella on 16.05.08 16:30

  .....NUK E DI PERSE..... ...nuk e di perse por sot jo si ne cdo mbremje syri im nuk derdhi lot... ...nuk e di c'ndodhi di vetem qe loti ne zemer me nuk rrodhi... ...nuk e di perse por nje nat te qet dhe te embel kalova ...nuk e di cndodhi por nga endrrat me nuk u torturova... ...nuk e di perse por sot u zgjova e lumtur... u zgjova me ate buzeqeshje qe kish kohe e humbur... nuk e di perse por per ty mendoj... mos jan fjalet e tua qe me len te qet.... mos je ti virus qe dhimbjes i ben keq... nuk e di perse.... por ti sme le ne erresire.... ti me ben te qesh , te enderroj... ti me ben thjesht te jetoj... ...un nuk e di cka ndodhur... ...nuk e di perse.... ma thuaj te lutem nese nje pergjigje e ke ....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: thenie per dashurine...

  Post by Snowhite on 16.05.08 16:56

  Dashuria eshte pelhure natyrore e qendisur nga perfytyrimi.

  Sponsored content

  Re: thenie per dashurine...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:46