FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  fiksimi im esht.....

  Share
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Ermagedon on 01.07.08 23:31

  Fiksimi im eshte te shkoj nje here ne paris

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Eternal_Light on 02.07.08 1:57

  Fiksimi esht bileta qe bleva sot per koncertin e Whitesnake Very Happy:D:D ue sa fiksim Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by DarkAngel on 02.07.08 10:24

  fiksimi imm esht qe sot do iki patjeter te pishinat
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 09.07.08 15:49

  fiksimi im eshte te vdes icik fare jo shum RazzVery Happy sa qeeeeejf Very Happy
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel boy on 09.07.08 16:15

  hahahhah ca fiksimi qe paske g-unit ...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 09.07.08 16:16

  po po i papam fare lale, duhet te ksiha vdek qe te hene a te marte se se mbaj mend mire Very Happy
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel boy on 09.07.08 16:19

  ohhh pse paske bo aksident.....sa keq
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 09.07.08 16:21

  hahahahahaaha si dihet a kam bere apo jo Very Happy nejse
  edhe nqs e kam bere flm qe te vjen keq for me Crying or Very sad
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel boy on 09.07.08 16:22

  hajt mos qaj tani se ka kaluar lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 09.07.08 16:23

  hahaha thnx
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Gjak_Verdheblu on 11.07.08 21:47

  fiksimi im eshte kur do te takoj nje here kte g-unit girl.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Living_bride on 11.07.08 22:25

  fiximi im e mbaj ne xhep cel. nuk vesh pantallona pa xhepa...Very Happy
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by A.N.I. on 12.07.08 0:03

  Living_bride wrote:fiximi im e mbaj ne xhep cel. nuk vesh pantallona pa xhepa...Very Happy
  hehe,dhe un kte fiksim kam,edhe te rri gjith diten ne internet,si dhe te flas gjith kohes per napoleon bonaparte,ky eshte fiksimi me i madh
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Living_bride on 12.07.08 14:08

  fiximi im ti them ksa lart: mos por kur do vish ti eeeeee????
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:23

  fiksimi im eshte kjo---------->
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:25

  Living_bride wrote:fiximi im ti them ksa lart: moj por kur do vish ti eeeeee????
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by DarkAngel on 12.07.08 19:36

  ti gjithmone te njejtin fiksim paske:D
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Living_bride on 12.07.08 19:38

  iiii mu be padashje. jo re se nuk kam ate fixim une, ot ky. hahaha lol
  fiximi im esht te heq fishen e tel.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:05

  Legend_boy wrote:PO CDO NE FEER TI MOJ GOC,ME FTYREN ENJGJELLORE QE KE NUK PJEK FARE ME FERRIN


  Fiksim e ke ti thuash gjith gocave qe e kan fytyren engjellore ti eeeeeeeeeeeee?????
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:20

  fiksimi im eshte te bej njher gar ne santa lucia me makina s e e kam vdekje fare

  Sponsored content

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:50