FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  fiksimi im esht.....

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel on 18.05.08 23:50

  Epo kjo qe thua ti per mendimin tim nuk do shume mund.Arrihet kollaj ma do mendja varet nga deshira e te dyve
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 19.05.08 18:46

  nerida wrote:EEE....KAM FIKSIM TE TAKOJ NJE HERE LEGEND_BOY.....


  aman e goc hajde takoje se aty e ke....
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by piccola_stella on 08.06.08 21:43

  AI_CUNI_ATJE wrote:
  nerida wrote:EEE....KAM FIKSIM TE TAKOJ NJE HERE LEGEND_BOY.....


  aman e goc hajde takoje se aty e ke....


  ...do vij...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by moon_girl on 08.06.08 22:19

  kam fiksim te shetis boten,te shoh nje koncert live te hilary duff,por edhe po qe i ndonje grupi apo kengetare tjeter nuk ka gje.dhe te provoj bunge jumping
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Snowhite on 11.06.08 1:04

  fiksimi im eshte Eugent Bushpepa Very Happy , megjithese ne pergjithesi fiksimi im lidhet me shume me cunat bjonde. Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 15.06.08 14:58

  ehh sa fiksime kemi ne ...
  fiksimet e mia jane:
  KONCERT LIVE TE KG TE MI TE PREFERUAR HIP HOP dhe RAP (edeh pse kane ardh e une skam shkuar dot) SadSad
  TE KEM NJE TATTO NE DISA VENDE QE ME PELQEJNE SHUM TI KEM
  TE FLUTUROJ ME AEROPLAN Razz:P
  sdi cte them me, kaq iher per iher
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 19:10

  marlboro
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by g-unit girl on 28.06.08 21:04

  fiksim e kam te behem pjese e grupit G-UNIT RazzVery Happy edhe pse e di qe skam shanse Crying or Very sad
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.06.08 21:42

  fiksimi im eshte te shoh nje here nga afer tifo grupin e Interit te Italise SAN BOYS.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel on 28.06.08 22:12

  Fiksimi im eshte nje makine qe pashe sot,se di ca lloji eshte po me ngli fiksim me verte
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:42

  fiksimi im eshte te behet nje party me anetaret e ktij forumi
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Elboy814 on 29.06.08 18:44

  fiksimi jot esht dhe fiximi i shum antarve te tjer te ktij forumi..
  do behet ne shtator
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:45

  oooooooooou... me verte? po pse kaq larg????
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Elboy814 on 29.06.08 18:46

  po jan me pushime njerzzit tani,,pastaj gjith kjo vap...per tba party
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:47

  po e bejm ne plazh ne.....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Elboy814 on 29.06.08 18:48

  haha e di qe se ke keq ti
  do e mendoj stafi njeher kte pun
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:49

  hehehee.. ok, mendojeni dhe me thuaj...
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 18:50

  fiksimi im eshte te mblidhe dhe te shkojme ne pishina,meqenese party nuk u ba.Kjo tjetra bahet.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Elboy814 on 29.06.08 18:50

  fiksimi im esht tme baj stela nje piktur ku te shkruhet el ninjo ...e di vet ajo
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:52

  hahahahaa.. sa fiksim i lehte per tu realizuar ky... ok te premtoj qe do e bej dhe ta coj me mms pastaj
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Elboy814 on 29.06.08 18:52

  ok kur te kesh koh ma baj..po e du dhe ne leter un...brenda mundesive
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 18:53

  Po per ate fiksimin tim ca u ba ketu.
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Stela on 29.06.08 18:56

  Hhahahaha.. po kur tme japesh ate birren qe do fitoj do te jap dhe letren el ninjo, ok?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Gjak_Verdheblu on 29.06.08 19:30

  Su pergjigj njeri ketu per fiksimin tim ketu.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by angel on 30.06.08 23:12

  Fiksimi jot dmth do mbetet thjesht fiksim

  Sponsored content

  Re: fiksimi im esht.....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:03