FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Share
  avatar
  Smart_Snake
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 35
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-19

  FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Smart_Snake on 20.03.08 2:41

  GJITHASHTU MUND TE JETE I HUAJ OSE SHQIPETAR...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:42

  O VOLIA DI TE,histori dashurie ndermjet dy adoleshenteve do tju pelqente shume dhe juve.....
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Stela on 25.03.08 15:04

  3 METRI SOPRA IL CIELO...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 25.03.08 16:38

  per mua jane te gjithe ato filma ku aktorja kryesore eshte HILARY DUFF...
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by green street elite on 26.03.08 17:24

  KAM PARE SHUME FILMA POR MBI TE GJITHE ME KA PELQYER FILMI GREEN STREET HOOLIGANS
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by green street elite on 26.03.08 17:25

  GJITHASHTU :TIFOSI, BAD BOYS 2 , NOTTE PRIMA DEGLI ESAMI {OGGI} ETJ ETJ

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:28

  dy ore mas gardhit

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:33

  bera shaka , filmi im i preferuar eshte Mbreti i unazes.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Legend_boy on 26.03.08 18:10

  HAHAHA Laughing Laughing
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by mickey_mouse on 08.04.08 23:16

  "November rain","SAW","The hills have eyes","Catacombs" etj...se nuk po me kujtohen per momentin...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Snowhite on 04.05.08 12:01

  Raise your voice sepse e ndiej shume ate film, Step up 1 se 2 s'e kam pa akoma, dhe Titanic.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:03

  DarkAngel,Resident Evl,Man On Fire
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by jeta on 04.05.08 12:27

  me pel cdo film qe eshte hilary duff qe e vogel e kam patur fiksim a cindorella story...
  tre metri sopra il cielo,ho voglia di te....
  etc
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:34

  ajo cindorella story eshte shume e bukru sidomos kur kercen me ate cunin ca muzike romantike qe eshte

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by kitty on 13.05.08 0:11

  Armagedon
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:29

  Snowhite wrote:Raise your voice sepse e ndiej shume ate film, Step up 1 se 2 s'e kam pa akoma, dhe Titanic.
  STEP UP 2 E KAM UNE ESHTE NJISH FARE
  1 NUK E KAM
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 07.06.08 16:30

  DUA TE SHOH WAR INC TE HILARY DUFF SE VETEM CA SKENA KAM PARE NE NET.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:38

  me pelqejen tgjtihe filmat shqiptar, jane vertet te mrekullueshem e te pavdekshem
  pastaj filma te huaj ka plot qe me pelqejne po si di titujt
  disa jane: TITANIC, GET RICH OR DIE TRYIN (filmi im i preferuar, fiksim seeshte edhe film i 50cent normale Razz) MISS BUZEQESHJA (kshu mduket se se mbaj mend mire) filmi i MR BEAN ,tjeter ... spo me kujtohet

  uu po edhe filmi i EMINEM - 8 MILE Very Happy
  dhe MR AND MRS SMITH - ANGELIE JOLIE dhe BRAD PITT Very Happy film cool fare

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Eternal_Light on 27.06.08 0:18

  ka shuum por tani me vjen ne mendje Zonja Daubtfajer u sa me pelqen ai film Very Happy lool
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:08

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:09

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:15


  ME JESSICA ALBA,POOL WALKER.............NUK E MBAJ MEND SI QUHET AI CIFTI TJETER
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by g-unit girl on 28.06.08 16:17

  THE BEST FILM FOR ME

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:18

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by moon_girl on 28.06.08 16:20


  PO KETE E KE PARE ME WENTWORTH MILLER?

  Sponsored content

  Re: FILMI JUAJ I PREFERUAR...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:22