FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  gjithcka ne vargje...

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  gjithcka ne vargje...

  Post by Elboy814 on 10.04.08 15:00

  buze detit adriatik,
  aty afer sazanit,
  ndodhej nje kopesht,
  ne perendim te ballkanit


  dhe cdo katervjecar
  ky kopesht zgjedhje kishte
  per te drejtuar veten,
  nje prej kastravecave zgjidhte


  e kastravecat e zgjedhur
  te gjith ujin,vet e pinin
  ndersa gjith perimet e tjera
  ne thatesire rrinin e flinin

  e n'podium kastraveci madh,
  na flet e ligjeron
  "degjoni ju perime te dashura,
  se pas pak shiu fillon!"

  "e do te keni uje si ne,
  c'do gje ne kohen e vet
  e popullata e perimeve
  ne heshtje degjon e gerhet


  dhe na shtohen kastravecat
  cdo dite me mijra cope
  "DEGJONI JU O POPULL,
  ME KASTRAVECA S'SHKOHET N'EUROPE!"
  scratch
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: gjithcka ne vargje...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 15:06

  VALLAJ ESHTE E VERTET GJITHCKA E SHKRUAR ME LARTE...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: gjithcka ne vargje...

  Post by piccola_stella on 24.01.09 16:27

  .....haha ee bukur....

  Sponsored content

  Re: gjithcka ne vargje...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:41