FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  CITATE...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:03

  nuk flas do per buzet qe si kam shijuar,
  nuk flas dot per zemren qe se kam fituar,
  s'flas dot ndjenjat qe po jetoj por duhet ta dish se vetem ty te dshuroj...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:04

  te presesh dike qe nuk vjen,
  te vuash per dike qe sja vlen,
  tek ajo qe ka vdekur te shpresosh,
  ja cdo te thote te dashurosh.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:06

  ky shpiri im le te lotoj por zemren tende kurr s'do e lendoj!
  ne zemren time je portret i gdhendur
  ne buzet e mia fiksim i cmendur...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:08


  Po eci ne rruge i lagur
  ndoshta nga shiu i loteve tane
  sa shume me mundon sot kjo rruge
  aty ku u njohem dhe u ndame....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:10

  Nė kėtė natė pa gjumė vetėm heshtja mė shoqėron ,
  humbas nė kujtimet e mia e zemra ty tė kėrkon ...
  Tė thėrras ty e dashur e mė pėrgjigjet heshtja:
  pra , shoqėrohemi ne te dy,
  heshtja dhe unė ... vetėvetja !...
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 10.04.08 0:15

  mezi pres te vi nata ne erresire,
  te shoh syte e tu ne qiellin e nxire,
  te qetesoj shpirtin e mpire,
  e te them:''engjelli im,naten e mire!''
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:14

  Njerzit jan si dritare me xhama me ngjyra.


  Shkelqejn ne diell,por kur bie erresira


  Bukuria e vertet sbulohet vetem nese jan


  Te ndricuar ne brendesi….!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CITATE...

  Post by Greta on 16.05.08 16:16

  bukur!!!!!.......,
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.05.08 16:20

  Gjithkush nga ne zgjedh lirisht qe te doje
  miqte e tije pa qene i kushtezuar


  nga instikti.
  Dashuria qe tregohet ne miqesi
  mund te egzistoje midis
  mashkull femer,


  midis femer
  femer,
  midis mashkull mashkull....
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CITATE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 23.05.08 23:26

  ''....NJEHERE NJE YLL DHE NJE COPE AKULLI,
  RANE NE DASHURI....
  DUHESHIN ATA SI S'ESHTE DASHUR NJERI...
  POR VUANIN TE SHKRETET,
  SE S'TAKOHESHIN DOT.
  SE SHUME I NXEHTE ISH YLLI,
  E AKULLI SHUME I FTOHTE....
  POR NJE DITE TE BUKUR,
  TUNDIMIT SI BENE DOT BALLE,
  YLLI ZBRITI POSHTE,
  E AKULLI U NGJIT LARTE...
  ....POR PAS PERQAFIMIT A E DINI C'MBETI???!!!
  ***NJE PLANET PA JETE....DHE NJE COPEZ DETI....''

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: CITATE...

  Post by endrra e fjetur on 05.08.08 13:34

  te lezetshme citatet...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: CITATE...

  Post by piccola_stella on 28.10.08 17:33

  ...vetes nuk ja fali
  qe dashurine e tij
  te ngrir ne qiell e dergoi
  ai shume e donte
  por sditi tja tregonte
  sa dhimbje i dhuroi
  sa shume e lendoi...

  Sponsored content

  Re: CITATE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:35