FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Elboy814 on 09.04.08 22:26

  bounce Rolling Eyes Razz drunken cheers king lol!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 22:27

  PERVEC DASHURISE GJITHCKA TJETER...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 22:28

  CDO GJE DO E PRANOJA...VETEM TE ME PERSHTATET MUA..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:51

  cdogje pervec tradhetis...keqtajtimit psikologjik dhe fizik....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:34

  Fakti qe do me dhuronte dicka do ishte gje shume e bukur. Per mua nuk ka shume rendesi vlera ne leke, po me shume te jete dicka e vecante dhe e menduar posacerisht per mua.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:31

  cti doje zemra asaj nuk do tia prishja
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by jeta on 04.05.08 18:52

  s'e di,thjesht me pel surprizat nuk ka rendesi vlera por ndertimi i tyre
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by angel on 04.05.08 20:43

  Rendesi do te kishte mendimi,kjo e ben te vecante dhuraten.Megjithate dhutrata me e bukur mbetet dashuri mbeshtetja dhe respekti i tij
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:48

  cfare te donte.por do ti thosha mos te harxhonte shume
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:48

  gjithcka te mire. edhe sikur vetem puthje dhe sa me shume dashuri ska prb mjafton kaq
  edhe pse nuk kam akoma nje te dashur
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by angel on 15.06.08 22:06

  Tani qe e lexova kete repliken e mora vesh qe nuk ke te dashur!!Atehere ashtu do ta therrisje te dashurin nese do kishe apo jo?
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Gjak_Verdheblu on 16.06.08 0:15

  Per mua ska dhurate me te bukur kur e dashura e humb virgjerine me mua.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 0:34

  1 paket haha
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Elboy814 on 16.06.08 0:36

  dy bileta cift per te ik me pushime ,,,sigurish me te dashuren...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by angel on 16.06.08 0:38

  fefe_metallica wrote:1 paket haha
  Paske rene keq per nje pakete me duket se te ishte be e fiksim lol!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 0:40

  jo jo

  dje dhe sot kam pir 2 cigare me numer , kam dhe 1 paket ne xhep me 19 cigare , e bleva shpar vetem per te pire 1 se nuk po me rrihej lol

  meqe ra fjala : nga e dashura du dhe 1 bilet per dat 3 korrik ne tr qe do vin whitesnake

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:24

  ska shum rendesi, mjafton mendimi Razz lol
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by egoistja on 05.07.08 20:21

  ajo qe do gjak verdheblu eshte dhurata me e mrekullueshme qe nje femer mund ti beje nje mashkulli. po hajde gjej nje qe e meriton kete dhurate ...........................................
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 20:27

  Ka sa te duash qe e meritojne kete dhurate.
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by egoistja on 05.07.08 20:30

  ku jan se spo i shof? kan ik nga rrezja e veprimit te syrit tim.............................
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Gjak_Verdheblu on 05.07.08 20:37

  hehe.Ate nuk e di un e shef nuk e shef.
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by egoistja on 05.07.08 20:46

  hehe. skam per ti pa noj her kshu si e kam nis......................
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 25
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by A.N.I. on 06.07.08 17:40

  egoistja wrote:hehe. skam per ti pa noj her kshu si e kam nis......................
  dhe ben mire qe si shikon..ne fakt nuk je vetem ti qe nuk i shikon,,eshte zhdukur ajo lloj specjeje...hahah( shaka,mos e merrni per ofendim cuna)
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:47

  ....nje ndjenj te vertet nga ana e tij...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by piccola_stella on 08.11.08 15:39

  ....nje trendafil .... e kam kerkuar 100 here ....por asnjehere sma dhuroi...

  Sponsored content

  Re: cfar do te donit tju dhuronte e dashura/ri juaj???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 15:34