FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Elboy814 on 09.04.08 22:12

  re rend kjo situat.
  do thonit ne keto raste??
  No No No No No
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 22:13

  do i hidhesha ne qafe ta mbysja Very Happy
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 22:36

  DO TA BESHTYJA DHE DO I THOJA VAFSH NE DJALL
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 22:53

  haahaha
  uen do te sqaroja muhabetin njehere jo aq gjak nxehte mo...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 22:54

  CER MUHABETI DO SQAROSH KUR E KAP ME PRAS NE DORE..
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:47

  o zot o zot ....do ti duhej te gjinte vend e te futej si fillim pastaj...do ta coja mbrapa djellit...dhe do kerkoja nje tjeter vetem per ti then qe per ate sme rref fareeeeeeeeeee.......


  Last edited by nerida on 17.04.08 20:05; edited 1 time in total
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:01

  ueeeeeeeeee
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by devil princess on 17.04.08 17:04

  THASH PRA DO I TREGOJA TARGEN DHE DO GJEJA NJE TJETER DHE UNA PO NUK KA SHANCE TA BEJE NJEHERE PO LE TA PROVOJE PO DESHI!!!!!!!!!
  BORXHI LAHET ME BORXH
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by fefe_metallica on 18.04.08 0:08

  devil princess wrote:THASH PRA DO I TREGOJA TARGEN DHE DO GJEJA NJE TJETER DHE UNA PO NUK KA SHANCE TA BEJE NJEHERE PO LE TA PROVOJE PO DESHI!!!!!!!!!
  BORXHI LAHET ME BORXH

  Suspect Suspect Suspect Suspect

  nga e ke gjet kte?
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:08

  Do i thoja: u mendove mire para se ta beje kete? Atehere une per ty s'jam me qe sot e tutje.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by angel on 22.04.08 21:53

  1-Pergjithesisht jam tip impulsive
  2-Eshte e veshtire per te mos thene e pamundur ta fal tradhetine
  3-E urrej kur tregojne mungese respekti ndaj meje

  Keto 3 gjera do me benin qe te veproja ne ate menyre qe ai te gjinte vend ku te futej!!!
  Ne fakt ta mendosh mire e them kete tani kur e mendoj dhe sme ben shume pershtypje,sepse nese do te ndodhte ne te vertete,nese do te isha perballe kesaj situate,nga zhgenjimi dhe tronditja qe do te merrja mbase sdo te isha e afte te beja shume ne ato momente.Mgjt me pas kur do ta merrja veten do ta zgjidhja gjithcka ne menyren qe do me dukej me e arsyeshme.Fundja ai do humbiste.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by fefe_metallica on 22.04.08 22:12

  varet se ca do ishte duke ber me ate tjetrin
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by jeta on 06.05.08 0:04

  do isha kundrejt indiferente,e do i thoja asaj qe akoma nuk di te puthi moj qyqe,po stervitet me ty...une do lidhesha me shokun e tij,e do e cmendja...hakmarrje bej 2fish sa te pendohet e te lendohet ai
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:24

  me te dashuren do ndahesh ,aty ne moment nuk e di cdo beja
  kurse ai tjetri "ka lujt me jeten"

  Sponsored content

  Re: nese do te shikonit te dashuren/in tuaj me nje tjeter cfar do te benit???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 1:58