FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Elboy814 on 09.04.08 16:59

  ha pra shtrydheni pak trurin
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Legend_boy on 09.04.08 17:03

  JETOJME PER TE DASHURUAR.
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by alban_kalajsi on 09.04.08 17:14

  Dashurojme per te jetuar
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 17:15

  JETOJME PER TE DASHURUAR
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 29
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:44

  Dashurojme per te jetuar

  The ya want
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 26
  Location : Gjirokaster
  Job/hobbies : WoooooooooooooooW
  Humor : Ehhhhhhhh
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by The ya want on 12.04.08 17:20

  Ej pupupup ca jane kta administratore qe na hoqen mendjen ik ore vra veten u beret ju pale shkruan dhe fjale te medha "We don`t play by rules,We make them."
  and what the fuck is this kot pa lidhja hahahah ikni te gjith ktej seeeeeeee
  mos ma vini re se jam icik rr.k*** hahahahahah
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Legend_boy on 12.04.08 17:22

  PO TI E BANBINO KUSH KA.JE QE FLET ASHTU
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by devil princess on 12.04.08 20:29

  NUK JA KAM IDENE FARE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by moon_girl on 12.04.08 20:30

  po pse keshtu ti mi?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by devil princess on 12.04.08 20:53

  NUK E DI!!!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by piccola_stella on 17.04.08 15:50

  ndoshta te dyja...sepse gjat jetes do dashurojm ...dhe kur dashurojm....... jetojm nje lumturi teper por teper te madhe ...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by devil princess on 17.04.08 17:14

  DASHUROJM PER TE JETUAR JJJOOOOOOOOO IHER SE JETOJM DHE PA DASHURI
  KURSE TJETREN NUK E DI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:16

  NUK MUND TE JETOSH KURRE PA DASHURI..NUK FLASIM VETEM PER NJE DASHURI NUK DO TE KISHTE KUPTIM JETA DO ISHTE CDO GJE "BOSHE".....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by devil princess on 17.04.08 17:17

  OK OK OK PO KA DHE QE JETOJNE PA DASHURI SE JATA ESHTE JETE FUNDJA FARE
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:19

  ATERE DO ISHTE NJERI PA NDJENJA "DASHURO QE TE DASHUROJNE"
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by piccola_stella on 17.04.08 19:59

  Legend_boy wrote:ATERE DO ISHTE NJERI PA NDJENJA "DASHURO QE TE DASHUROJNE"
  shum e bukur kjo.....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:22

  Dashurojme per te jetuar, se jetojme edhe per gjera te tjera dhe dashurine nuk e kerkojme me zor. Po kur dashuron, te duket jeta me e bukur dhe qe ia vlen me shume ta jetosh.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by angel on 22.04.08 21:36

  Dashurojme per te jetuar qe te jetojme per te dashuruar.ja futa icik si kot, po ka kuptim po ta lexosh mire

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by kitty on 24.04.08 1:16

  dashurojme per te jetuar;per te jetuar jo thesht ne sensin e frymarrjes por per te jetuar jeten qe eshte bosh pa dashuri.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by DarkAngel on 24.04.08 16:49

  dashurojme per te jetuar se pa dashuri sdo te kishte jete
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:41

  jetojme per te dashuruar ska rruge tjeter
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:48

  ore ne radh te apr ejton epr veten tende se ketu ne forum gjithkush thot qe ejtoj per te dashuren ose te dashurin por asnje sjeton per dashuren ose dashurin....se lidhja ne moshen e adoleshences ne shum raste nuk zgjat

  Sponsored content

  Re: jetojme per te dashuruar apo dashurojme per te jetuar???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:40