FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  Batuta Filmash

  Share
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Batuta Filmash

  Post by mickey_mouse on 09.04.08 0:07

  Postoni batuta filmash shqiptare apo te huaj ..qe i keni fiksim dhe qe i thoni here pas here....Dhe titullin e filmit...

  "Germo Tare germo...! Aty kam futur qenin e ngordhur..." (Nuk e di mire titullin e ketij filmi...)

  "Po ky qenka Beni moj zonja dhelper" - "Beni ecen vete"
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Batuta Filmash

  Post by devil princess on 09.04.08 15:06

  TI JE LEFTER LEFTERI

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Batuta Filmash

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 1:06

  te lulekuqet mbi mure esht nji pjese qe sme kujtohet mire e gjitha por thon ato te 2
  -"...ironimi i idealit ton!"
  -" pergjigja e pyetjes tuaj"

  u sa mpelqen kjo sa mpelqen Very Happy lool
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Batuta Filmash

  Post by Gjak_Verdheblu on 21.06.08 12:50

  HALT,O Beni O Trim Me Flete.hahahaha

  Sponsored content

  Re: Batuta Filmash

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:35