FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Share
  avatar
  mickey_mouse
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 40
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : ne ajer
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by mickey_mouse on 09.04.08 0:03

  Mua me ka pelqyer me shume Lypeni kur e jepte Italia 1 dhe Jony Bravo me shkatarronin fare,por dhe Tom&Jerry ishin fantastik akoma me pelqejne Razz Very Happy
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Legend_boy on 09.04.08 18:27

  DRAGON BOLL ZET, E NDIQJA SHUME Very Happy
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Greta on 09.04.08 18:34

  SPONGEBAB jane te papame sidomos ai dublimi qe i kan be shqip Very Happy Razz


  Last edited by Greta on 04.05.08 22:36; edited 2 times in total
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 21:41

  mickey_mouse wrote:Mua me ka pelqyer me shume Lypeni kur e jepte Italia 1 dhe Jony Bravo me shkatarronin fare,por dhe Tom&Jerry ishin fantastik akoma me pelqejne Razz Very Happy
  hahahahahahaha po mickey mouse nuk i ndiqje ti ??Razz iii ato i ndjek akoma harrova Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by moon_girl on 12.04.08 16:37

  LOONY TONES DHE TOMI XHERRI
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by devil princess on 12.04.08 20:51

  YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY SA SHUME NDJEK UNA AQ SHUME SA NUK DI KE TE THEM ME PERPARA.VETEM KUKULLA SHOH GJITHE DITEN SIDOMOS KUR KAM PUSHIM
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by moon_girl on 12.04.08 21:08

  PSE ME NUK SHEF FILMA TI?SI PSH:INTO TH BLU.MATERIAL GIRLS.HIGHT SCHOOL MUSICAL.E KU TA DI UN SA TE TJERE KA QE KAM PA.PO PRAP ME PELQEJNE KARTONAT PO JO AQ SHUME.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by devil princess on 12.04.08 21:16

  PO I SHOH DHE ATO SHUME
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.04.08 21:59

  TOMI XHERRI
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by devil princess on 12.04.08 22:48

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SA ME PELQEJNE
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Legend_boy on 12.04.08 22:49

  DHE MUA SHUME...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Snowhite on 04.05.08 11:56

  Tani s'ndjek me se s'kam kohe. Po me pelqejne me shum Monster Inc., Shrek 1, pastaj kur isha e vogel kam pare Heidi, Anna dei capelli rossi, Lulu, Ape Maia, Sailor Moon, eeee sa te tjera ka.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Elboy814 on 04.05.08 11:58

  donald duck ka qen dhe esht gallat fare.
  cartonat i kishim dhe pjes msimi ne anglishten e vitit te trete(hahah)
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by DarkAngel on 04.05.08 12:15

  topolino
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by g-unit girl on 16.06.08 7:29

  tom & jerry, spongebob, topolino, braco di ferro kto
  spongebob me pelqen jashtzakonisht shum dhe e ndjek ne tv Very Happy edhe kur jepet tom & jerry e shoh
  madje me merr malli Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by angel on 16.06.08 14:45

  Edhe une kryesisht keto qe ka thene g-unit girl dhe Snowhite.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by g-unit girl on 16.06.08 14:47

  angel wrote:Edhe une kryesisht keto qe ka thene g-unit girl dhe Snowhite.

  Very Happy Very Happy tpuuuc
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Elboy814 on 16.06.08 14:49

  eeehh na ka marr malli me pa cartoons
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by egoistja on 16.06.08 14:53

  Tweety. E kam shum xhan si personazh.
  Ndersa si film Epoka e akullnajave 2. Deri tani eshte me i bukuri. Dje e pashe.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by angel on 16.06.08 14:56

  Si se kam pa kete epoken e akullnajeve une?se te gjithe me ka thene qe eshte shume i bukur,po skam rastis ndonjehere,vetem nje sekuence te vogel.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Greta on 18.06.08 21:06

  Kerkoje me ketu ne net po spertove Razz
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by angel on 18.06.08 21:21

  Hahaha eeeeeeee,une kshu qe pertoj kur gjerat i kam dhe gati!! Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by DarkAngel on 18.06.08 22:48


  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 0:53

  TOM & JERRY Very Happy:D

  Sponsored content

  Re: Cartonat tuaj me te pelqyer qe keni ndjekur dhe "ndiqni" ?! :D

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:14